Příběhy českých písní
Píseň je krása, radost a útěcha. Je příběhem, který odkrývá události života od kolébky až ke konci b...
Oblíbené Fimfárum s 3D obrázky!
V únoru 2011 očekáváme premiéru filmu Fimfárum – Do třetice všeho dobrého; obsahuje pohádky Jana Wericha: Rozum a Štěstí, Jak na Šumavě obři vyhynuli a O kloboučku s pérkem sojčím (v knize pod názvem Král měl tři syny). Jde o první celovečerní stereoskopický 3D film.
V roce 2006 vyšla kniha FIMFÁRUM Jana Wericha – 9 filmových pohádek, která „kopírovala“ úspěšné celovečerní loutkové filmy (FIMFÁRUM – z roku 2002 a FIMFÁRUM 2 – z roku 2006).
Naše nové „filmové“ Fimfárum souvisí samozřejmě s filmem a kniha bude plná ilustrací a fotografií výtvarníků Denisy Grimmové Abrhámové, Petra Poše a Patricie Ortiz Martinez, kteří se podíleli na poslední části werichovské trilogie.
Určeno všem milovníkům humoru Jana Wericha a krásných knih.
Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé
Přihlásit