Apatykář | Albatrosmedia.cz
EN

Apatykář

Lucie Hlavinková

5,0
( 1 )

Historický román s detektivní zápletkou
Po studiích a dvouleté praxi v otcově pražské lékárně se František vydal za prací do Štramberka. Tíží ho zdravotní problémy a tajemství, která mu nedají spát. I ve zdánlivě poklidném městečku, kde se chtěl věnovat studiu přírody a zotavit se, však narazí na znepokojivou záhadu. Pronásleduje místní bohatou rodinu kletba, nebo jde o zločin?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788026714545
Datum vydání 28.03.2019
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,337
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Příběh románu se odehrává roku 1908 ve Štramberku. Hlavním hrdinou je mladý František, který sem přichází po studiích a dvouleté praxi v otcově pražské lékárně. Jeho život obsahuje několik tajemství, která ho velice tíží a postupně vycházejí najevo. I ve zdánlivě poklidném městečku, kde se chtěl věnovat studiu přírody a trochu se zotavit po nemoci, však narazí na mrazivou záhadu. Nejbohatší muž města stále nemá dědice, protože jeho děti umírají jedno po druhém už v prvním roce života. Pronásleduje rodinu opravdu kletba, nebo jde o zločin?

Velkou roli v napínavém detektivním příběhu hraje genius loci Štramberka, půvabného města ve svérázném kraji.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

knizniblogneblog.travel.blog - Apatykář

„...Pokud máte rádi historické romány, nejedno tajemství, lehké detektivní pátrání či lékařské prostředí, tak je to kniha přímo pro vás…“

kultura21.cz - Lucie Hlavinková a historický Apatykář

„…Apatykář mě velmi mile překvapil a doporučuji ho všem staromilcům a lidem, které zajímá tradice profese lékárník. Na své si však přijdou i čtenáři, jež vyhledávají promyšlené příběhy bez potoků krve ale zato s neotřelými nápady a osobitou atmosférou…“

kulturio.cz - Přečetli jsme #9

„…Hlavinková dokáže nabídnout poutavé čtení, zasazené navíc do reálných kulis podpořených další literaturou…“
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.