EN

Génius jménem Leonardo

Guido Visconti, Bimba Landmannová


Ilustracemi a citáty protkaný příběh jednoho z největších umělců všech dob
Nakoukněte do ateliéru skutečného kouzelníka s nezaměnitelnou představivostí! Nahlédnout přímo pod ruce Leonarda da Vinciho vám dá jeden z jeho nejbližších spolupracovníků, desetiletý pomocník Giacomo. Pozorujte s nimi ptáky, kteří se stali předobrazem Leonardových létajících strojů, namalujte Monu Lisu a její záhadný úsměv nebo navštivte královský dvůr, kde Leonardo oslňoval svým uměním. Renesanční svět plný zázračných objevů se vám otevírá v celé kráse!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název That Genius Called Leonardo
Původní jazyk italština
Počet stran 40
EAN 9788026424970
Datum vydání 29.04.2019
Věk od 6
Formát 220x310 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,492
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ilustracemi a citáty protkaný příběh jednoho z největších umělců všech dob

Nakoukněte do ateliéru skutečného kouzelníka s nezaměnitelnou představivostí! Nahlédnout přímo pod ruce Leonarda da Vinciho vám dá jeden z jeho nejbližších spolupracovníků, desetiletý pomocník Giacomo. Pozorujte s nimi ptáky, kteří se stali předobrazem Leonardových létajících strojů, namalujte Monu Lisu a její záhadný úsměv nebo navštivte královský dvůr, kde Leonardo oslňoval svým uměním. Renesanční svět plný zázračných objevů se vám otevírá v celé kráse!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Bimba Landmannová

Bimba Landmannová

Ilustrátorkou chtěla být už odmalička. Dodnes vzpomíná na to, jak ji okouzlila jedna maličká obrázková dětská knížka. Když ji spatřila, okamžitě věděla, co bude jejím životním posláním. Od roku 1988 se živí jako profesionální ilustrátorka a daří se jí vydělávat peníze tím, co doopravdy miluje a co si jako dítě vysnila. Její knihy byly přeloženy do více než dvaceti jazyků a její kresby vystavovaly přední instituce (například Národní galerie v Londýně, muzeum Itabashi v Tokiu a další napříč Amerikou a Evropou). Mimo knižních ilustrací se podílí také na tvorbě televizních dokumentů, CD-ROMů, interaktivních průvodců a divadelních představení. Několik jejích děl dokonce bylo dokonce zhudebněno. V  roce 2017 věnovalo Muzeum soudobého umění Carla Bilottiho její tvorbě samostatnou autorskou výstavu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM