EN

Nobody - muž z neznáma

Robert Kraft


Další svazek legendární edice KOD představuje slavného detektiva Nobodyho!
Nahý jako Adam vynoří se z moře Mr. Nobody – pan Nikdo. Tajemný muž bez minulosti se zakrátko stane nejúspěšnějším detektivem a reportérem Worldova týdeníku. V tomto časopise Nobody na základě vlastního pátrání objasňuje údajně neřešitelné případy a odkrývá netušené záhady. Podaří se mu tak vyřešit tajemství Červeného hrádku, vypátrá zloděje slavného diamantu, odhalí Pána pouště… Robert Kraft patřil k významným autorům německé dobrodružné literatury a série Nobody je jeho nejslavnějším dílem.

Detailní informace

Ilustrátor Zdeněk Burian
Jazyk čeština
Původní jazyk němčina
Počet stran 352
EAN 9788000055862
Datum vydání 02.09.2019
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Edice KOD
Hmotnost 0,495
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nahý jako Adam vynoří se z moře Mr. Nobody – pan Nikdo. Tento tajemný muž bez minulosti se zakrátko stane nejúspěšnějším detektivem a reportérem Worldova týdeníku. V tomto časopise Nobody na základě vlastního pátrání objasňuje údajně neřešitelné případy a odkrývá netušené záhady. Podaří se mu tak vyřešit tajemství Červeného hrádku, vypátrá zloděje slavného diamantu, odhalí Pána pouště…

Robert Kraft patřil k významným autorům německé dobrodružné literatury, vydání výboru z jeho série Nobody v edici Karavana je přímo legendární. Teď vychází kniha znovu v edici KOD s obálkou Milana Fibigera, původními ilustracemi Zdeňka Buriana a s doslovem, který u nás poprvé podrobněji představuje autora Roberta Krafta a jeho dílo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Ondřej Dvořák
Po 7 letech vyšel další svazek legendární edice KOD - neuvěřitelné se stalo skutečností! A rovnou parádní titul s krásnou obálkou a ilustracemi od Zdeňka Buriana. Na databázi knih má NOBODY 80%, takže pryč s mobily a tablety a knihu do ruky mládeži :-) Doufám, že se bude knize dařit a vzkřísí edici KOD i do budoucna. Vydavateli rozhodně patří velký dík za odvahu.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM