EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Terka a její jednorožec

Dana Simpsonová


Originální komiks, jehož každá stránka dokáže rozesmát
Věříte, že existují jednorožci? Terka ano. Jak by taky ne, když jednoho z nich trefila kamenem do hlavy, když házela žabky u rybníka! A ač je to neuvěřitelné, toto mýtické stvoření a bystré děvče s velkou fantazií se stanou nejlepšími kamarádkami. Budou si hrát na nepřemožitelné hrdinky, půjdou na pyžamový večírek, budou sbírat holčičí drby a létat s větrem o závod. Bude to ohromná jízda plná legrace – a to i přesto, že Terku spolužačky nazvou exotem a Princeznou Hlupačkou po sto padesáté první.

Detailní informace

Ilustrátor Dana Simpsonová
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Phiebe and her Unicorn
Původní jazyk angličtina
Řada Terka
Počet stran 224
EAN 9788026420231
Datum vydání 06.08.2018
Věk od 8
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,41
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Věříte, že existují jednorožci? Terka ano. Jak by taky ne, když jednoho z nich trefila kamenem do hlavy, když házela žabky u rybníka!

Marigold Nozdra Božská dobře ví, že patří mezi nejkrásnější stvoření na celém světě, a navíc je i kouzelná, takže je tak trochu (vlastně docela dost) marnivá.

Ale ač je to neuvěřitelné, toto do sebe zahleděné mýtické stvoření a bystré energické děvče s velkou fantazií a běžnými problémy se stanou nejlepšími kamarádkami.

Budou si hrát na nepřemožitelné hrdinky, půjdou na pyžamový večírek, budou sbírat holčičí drby a létat s větrem o závod. Jednoduše to bude ohromná jízda plná legrace – a to i přesto, že Terku spolužačky nazvou exotem a Princeznou Hlupačkou po sto padesáté první.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Terka"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM