EN

Cibulkův kalendář pro pamětníky 2019

Cibulkův kalendář pro pamětníky letos už pojedenácté!

Aleš Cibulka


Dvaapadesát týdnů, dvaapadesát unikátních fotografií, dvaapadesát zajímavostí o životě hvězd pamětnických filmů!
Které hvězdy pamětnických filmů se angažovaly v reklamě? Jak měl původně končit film Kristian? Kterou herečku sváděl básník Vítězslav Nezval? Každý den máte dokonalý přehled o narození či úmrtí slavných filmových hvězd 30. a 40. let minulého století, o premiérách nejslavnějších pamětnických filmů, každý týden vás čeká unikátní fotografie doplněná poutavým textem. To vše najdete v Cibulkově kalendáři pro pamětníky na rok 2019 včetně dosud nikde nezveřejněných informací.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 68
EAN 8594050424456
Datum vydání 26.07.2018
Věk od 15
Formát 220x152 mm
Nakladatelství EDICE ČT
Hmotnost 0,212
Typ Kalendář, diář
Vazba publikace vázané spirálou

Které hvězdy pamětnických filmů se angažovaly v reklamě? Kterou herečku sváděl básník Vítězslav Nezval? Jak měl původně končit film Kristian? Čí život vlastně žil Jaroslav Marvan?

Tradiční Cibulkův kalendář pro pamětníky vychází letos už pojedenácté! Každý den máte dokonalý přehled o narození či úmrtí slavných filmových hvězd 30. a 40. let minulého století, o premiérách nejslavnějších pamětnických filmů, každý týden vás čeká unikátní fotografie doplněná poutavým textem. Díky dlouholetému pečlivému pátrání autora máte možnost dozvědět se informace, které dosud nebyly nikde zveřejněny.

Patří mezi vaše oblíbené herečky Nataša Gollová, Lída Baarová, Adina Mandlová či Věra Ferbasová? Obdivujete herecké výkony Oldřicha Nového, Vlasty Buriana, Jaroslava Marvana, Svatopluka Beneše nebo Karla Högera? Pak si určitě včas obstarejte Cibulkův kalendář pro pamětníky na rok 2019!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Aleš Cibulka

Aleš Cibulka

Aleš Cibulka (* 1977) je televizní a rozhlasový moderátor. V roce 2016 se stal v anketě Týtý třetím nejoblíbenějším průvodcem zábavných pořadů. Patnáct let působil v České televizi, pět let pak v TV Barrandov. Od roku 2000 moderuje na vlnách Českého rozhlasu Dvojka (talk show Tobogan). Každý rok vychází Cibulkův kalendář pro pamětníky, už čtvrtého dílu se dočkala jeho publikace Černobílé idoly, knih o Nataše Gollové se prodalo více než 180 000 kusů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM