EN

Princezna popela

Laura Sebastianová


Její jediné zbraně jsou nezlomná vůle a mysl ostřejší než jakýkoliv meč.
Theodosii bylo šest let, když do země vtrhli nepřátelé a zavraždili její matku, královnu ohně. Toho dne Theodosia přišla nejen o svou rodinu a říši, ale i jméno. Stala se vězeňkyní ve vlastním paláci a byla posměšně korunována na Thoru, princeznu popela. Po letech týrání a ponižování ze strany císaře Theodosia pochopí, že za svůj lid musí bojovat do posledního dechu, i když to znamená zradit svou lásku.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Ash Princess 1
Původní jazyk angličtina
Počet stran 360
EAN 9788026424550
Datum vydání 01.04.2019
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,389
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Deset let bezmocně přihlížela, jak uchvatitelé drancují její ostrov a zotročují jeho obyvatele. Mezitím dospěla a uvědomila si, že je její svatou povinností bojovat doposledního dechu, i když to někdy znamená zradit a především nemilovat.

Princezna.

Vězenkyně ve vlastním paláci.

Zotročený lid.

…A nezlomná vůle bojovat do posledního dechu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Markéta Ševčíková
Tato kniha mě velmi zaujala při čtení. Když jsem ji začala číst připadala mi jako každá druhá knížka z žánru YA. Když jsem se však poté dostala v této knížce dál, tak mě zaujala natolik, že jsem ji nedokázala už odložit a přečetla jsem ji za jeden den vřele doporučuji.
galia girda
čtu ji už po šesté a furt mě baví

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Laura Sebastianová

Laura Sebastianová

Laura Sebastianová se narodila v jižní Floridě. Odjakživa milovala vymýšlení příběhů, čímž často dostala do maléru svého brášku. Žádné kopie jejího převyprávění Popelky ze druhé třídy se naštěstí nedochovaly. Vystudovala Vysokou školu umění a designu v Savannah. Když nepíše, tak většinou čte, peče sladkosti, nakupuje více oblečení, než je její skříň schopna pojmout, nebo nutí svého líného psa na procházku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM