EN

Jen 27 dnů

Alison Gervaisová

5,0
( 3 )

Uzavřela nebezpečnou smlouvu. A čas běží…
Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Co ho vedlo k tomu, aby si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit...

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název In 27 Days
Původní jazyk angličtina
Počet stran 320
EAN 9788025337868
Datum vydání 30.08.2018
Věk od 12
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,414
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Jak se vůbec jmenoval? Archer?

Od té doby nedokáže myslet na nic jiného. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit.

Hadley má pocit, že tuto šanci musí využít. Dostala možnost zachránit lidský život! Jenže co když tím, že změní Archerovu minulost, ohrozí svoji budoucnost?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Lucie Vondrušková
Tak. Tohle byla pecka. Hrozně se mi líbil děj. Hrozně se mi líbilo téma. Obě hlavní postavy mi sedly a hned přirostly k srdci - starostlivá Hadley i věčně zachmuřený Archer. Na tuhle knížku budu hodně dlouho myslet. A pět hvězdiček si rozhodně zaslouží.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM