Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 2. | Albatrosmedia.cz
EN

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 2.

Miloslav Švandrlík

5,0
( 1 )

Uličníci z Posázaví znovu v akci
Žáci Kopyto a Mňouk mají už zase napilno. S nadšením se pouští do nových lumpáren i sportovních zápolení, a jak už je u nich zvykem, ne vždy vše dopadne tak, jak si původně plánovali. Kapitán Ošmera si ani tentokrát neodpočine, malí detektivové ho totiž pořádně zaměstnávají. Ani pan učitel Pěnička to s chlapci nemá snadné, natož pak jejich věčný sok žák Bičiště. Ať už se s uličníky z Posázaví vydáte kamkoli, připravte se na velké dobrodružství.

Detailní informace

Ilustrátor Neprakta
Jazyk čeština
Řada ___
Počet stran 216
EAN 9788075970787
Datum vydání 31.05.2018
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,589
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Žáci Kopyto a Mňouk mají už zase napilno. S typickým ostrovtipem a nadšením se pouští do dalších vyšetřování, lumpáren, pátrání i sportovních zápolení. A jak už je u nich zvykem, ne vždy vše dopadne tak, jak si původně plánovali. Kapitán Ošmera si ani tentokrát moc neodpočine, malí detektivové ho totiž pořádně zaměstnávají. Ani pan učitel Pěnička to s chlapci nemá snadné, natož pak jejich věčný sok žák Bičiště. Ať už se s uličníky z Posázaví vydáte do hor, na děsivý hřbitov nebo do Afriky, připravte se na další dávku smíchu, záhad a dobrodružství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "___"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Miloslav Švandrlík

Miloslav Švandrlík

Český spisovatel a humorista. Po vystudování základní školy prošel několik zaměstnání, také absolvoval dvouleté studium na pedagogickém oddělení městské hudební školy v Praze. V letech 1951–1953 studoval na DAMU, studia však po dvou letech zanechal. Po ukončení studia se stal asistentem režie ve Vesnickém divadle v Praze. V roce 1953 nastoupil vojenskou službu k Technickým praporům TP, po jejímž ukončení v roce 1955 byl krátce zaměstnán jako vychovatel korejských dětí v Liběšicích a pak se stal profesionálním spisovatelem. Jeho nejúspěšnějším dílem se stalo dílo Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky, které znázorňovalo ironizující a satirickou formou absurdity v tehdejší socialistické armádě. Vše, co psal, bylo humoristického až satirického charakteru. Obliba Černých baronů mezi čtenáři bez rozdílu věku i vzdělání dodnes neklesla a Švandrlík se především díky nim řadí mezi českou humoristickou klasiku. Zemřel 26. 10. 2009 v Praze.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM