Tohle už vůbec není matika | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Tohle už vůbec není matika

Anna Weltmanová


Tohle už vůbec NENÍ učebnice matiky! Nebo je?
Umění a věda k sobě mají blíže, než by se vám na první pohled mohlo zdát! S trochou představivosti můžete přeměnit geometrické tvary a čísla na krásné dekorativní vzory, vtipné obrázky nebo originální 3D modely. V této knize budete kreslit, vystřihovat i skládat úžasné výtvory inspirované matematikou. Tato knížka je určená jak pro nadšené mladé matematiky, tak pro výtvarníky! Ale hlavně – tohle už vůbec NENÍ učebnice matiky! Nebo je?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788025148952
Datum vydání 12.04.2018
Věk od 9
Formát 216x279 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Učebnice
Hmotnost 0,318
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Umění a věda k sobě mají blíže, než by se vám na první pohled mohlo zdát!

S trochou představivosti můžeš přeměnit geometrické tvary a čísla na krásné dekorativní vzory, vtipné obrázky nebo originální 3D modely. V této knize budeš kreslit, vystřihovat i skládat úžasné výtvory inspirované matematikou.

Tato knížka je určená jak pro nadšené mladé matematiky, tak pro výtvarníky!

Ale hlavně – tohle už vůbec NENÍ učebnice matiky!

Nebo je?

TOHLE NENÍ JEN TAK OBYČEJNÝ SKICÁŘ!

Vítej u pokračování úspěšné a oblíbené knihy Tohle není matika! Projdi si postupy a vytvoř ohromné množství matematických vzorů, tvarů a modelů.

Od dokonalých papírových mnohoúhelníků a kočičích teselačních kostek přes neuvěřitelné spirály až po hrátky s dominem. Objev krásu ve světě matematiky a číselné základy výtvarného umění.

V knížce najdeš spoustu místa pro vytváření a vybarvování vlastních matematických uměleckých děl. Kromě textů a cvičení autorky Anny Weltmanové v knížce najdeš také ilustrace Charlotte Milnerové, které z matematiky udělají ještě větší zábavu než kdy předtím!

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.