EN

Barbie Dreamtopia - Filmový příběh

Kolektiv


Vydej se s Barbie do kouzelné země snů!
Barbiina nejmladší sestřička Chelsea sní o účasti na cyklistických závodech. Ale umí jezdit jen na kole s postranními kolečky. Barbie ji proto vezme do snového světa Dreamtopia, do čtyř kouzelných království – Duhového, Třpytivého, Na vlásku a Sladkého. V nich společně hledají okřídleného jednorožce. Podle legendy prý ten, kdo na něm dokáže jezdit, získá magické schopnosti. Podaří se to malé Chelsea? Odváží se pak postavit na start závodu?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Barbie Dreamtopia I Love This movie
Původní jazyk angličtina
Počet stran 48
EAN 9788025240182
Datum vydání 14.08.2017
Věk od 5
Formát 205x285 mm
Nakladatelství Egmont
Edice Barbie
Hmotnost 0,367
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Barbiina nejmladší sestřička Chelsea sní o účasti na cyklistických závodech. Ale umí jezdit jen na kole s postranními kolečky. Barbie ji proto vezme do snového světa Dreamtopia, do čtyř kouzelných království – Duhového, Třpytivého, Na vlásku a Sladkého. V nich společně hledají okřídleného jednorožce. Podle legendy prý ten, kdo na něm dokáže jezdit, získá magické schopnosti. Podaří se to malé Chelsea? Odváží se postavit na start závodu?

Otevřete knížku a vstupte do světa snů, kde je možné vše! Poletíte s vílami po obloze plné obláčků z cukrové vaty, poznáte jahodové medvídky, zaplavete si s mořskými vílami v duhových řekách a zažijete mnoho dalších neuvěřitelných dobrodružství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Barbie Dreamtopia"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM