EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Hrady z písku

Kayla Olsonová

4,4
( 5 )

Když je všechna naděje pryč, jak se dá přežít?
Před válkou byl život pro Eden snadný. Pak došlo ke globální přírodní katastrofě. Tu následovala revoluce a všechno se změnilo. Nyní vládne zemi a jejím přírodním zdrojům mocná skupina, která si říká Vlci. A přestože Eden kvůli nim ztratila všechno, odmítá zemřít jejich rukama. Zná souřadnice jediného neutrálního místa na světě, ostrova zvaného Útočiště, a je odhodlána tam uniknout a být opět svobodná.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Sandcastle Empire
Původní jazyk angličtina
Počet stran 368
EAN 9788025241554
Datum vydání 05.02.2018
Věk od 12
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,535
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Před válkou byl život pro Eden snadný. Pak došlo ke globální přírodní katastrofě. Tu následovala revoluce a všechno se změnilo.

Nyní vládne zemi a jejím přírodním zdrojům mocná skupina, která si říká Vlci. A přestože Eden kvůli nim ztratila všechno, odmítá zemřít jejich rukama. Zná souřadnice jediného neutrálního místa na světě, ostrova zvaného Útočiště, a je odhodlána tam uniknout a být opět svobodná.

To se jí také se skupinou tří dívek podaří. Jenže nadějné vyhlídky zhořknou, když jedna z dívek hned první večer na ostrově zmizí. Ostatní ji jdou hledat do džungle a tam rychle zjistí, že Útočiště je ve skutečnosti nebezpečné místo plné zákeřných pastí a nečekaných nepřátel.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kayla Olsonová

Kayla Olsonová

Kayla Olsonová žije v Texasu a obvykle ji lze nalézt poblíž černé kávy, té nejtmavší čokolády, Scriveneru a armády zvýrazňovačů značky Sharpie. Sama o sobě tvrdí, že si odjakživa ráda vymýšlela imaginární světy a postavy a hledala ta správná slova, aby je mohla přiblížit druhým. Jednoho ji napadlo, že psaní knih kombinuje tohle všechno, a tak se zrodila její prvotina, dystopický román Hrady z písku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM