EN

Dvůr křídel a zmaru

Sarah J. Maas


Třetí díl bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží.
Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.
Získaná ocenění:
Goodreads Choice Awards, 2017, vítěz v kategorii Young Adult Fantasy
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název A Court of Wings and Ruin
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
Počet stran 720
EAN 9788075445155
Datum vydání 26.03.2018
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,768
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Feyre se vrací zpět na Jarní dvůr, aby zde shromáždila informace o Tamlinově armádě a o plánech krále, který hodlá Prythian napadnout a zničit. A k tomu musí předstírat svou lásku k muži, kterého ve skutečnosti nenávidí – a jediná chyba může stát život nejen ji, ale může způsobit zkázu i celého království.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dvůr trnů a růží"

Hodnocení čtenářů

Marie Švihelová
Bavil mě autorčin styl psaní, který vychvaluji, ale vždy, když slyším o jakémkoli dílu od Sarah J. Mass. Co se týče příběhu.... celé mi to přišlo trochu o ničem. Vše co se tam dělo mi připadá na tak velkou knihu málo. Za to asi strhávám jednu hvězdičku. Jinak ale nemám co vytknout. Ten svět jsem si zamilovala a jen těžko se mi z něho bude odcházet. Přesto mě neláká si příběh číst znovu.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Sarah J. Maasová v současné době žije v Bucks County v Pensylvánii. Má nezdravou zálibu v disneyovkách a špatné pop music. Miluje pohádky a balet a pije příliš mnoho čaje. Ráda objevuje historii a krásnou krajinu Pensylvánie společně se svým manželem a jejich psím společníkem. Literární svět dobyla svou sérií Skleněný trůn, kterou začala psát už v šestnácti letech.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM