Jediný muž | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Jediný muž

Andrew Gross

5,0
( 3 )

Záchranná mise vedoucí do pekla jménem Osvětim!
Poručík zpravodajské služby Nathan Blum rutinně dekóduje depeše z obsazeného Polska. Po útěku z krakovského ghetta - poté co nacisté popravili jeho rodinu – však Nathan touží udělat něco velkého pro svou rodnou zemi zmítanou válkou. Návrh, který obdrží od svého nadřízeného Billa Donovana, však nečekal. Má proniknout na nejhorší místo na zemi. Do skutečného živoucího pekla, kde má vyhledat a osvobodit jednoho člověka, jediného muže, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The One Man
Počet stran 400
EAN 9788026416302
Datum vydání 16.10.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,627
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Poručík zpravodajské služby Nathan Blum rutinně dekóduje zprávy z obsazeného Polska. Po útěku z krakovského ghetta - poté, co nacisté popravili jeho rodinu – však Nathan touží udělat něco velkého pro svoji rodnou zemi zmítanou válkou. Nikdy však neočekával návrh, který obdrží od svého nadřízeného Billa Donovana. Úkol, aby se dostal na nejhorší místo na zemi, živoucí peklo, ve kterém má najít a poté utéct s jedním člověkem, jediným mužem, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce. Ten muž se jmenuje Alfred Mendl a je světově uznávaným fyzikem a vědcem. Osudy Bluma a Mendla se protnou v místě s jménem Osvětim…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
To byl nervák! Výborně namíchaný koktejl z hrůz holocaustu, naděje a snahy o přežití, lidského utrpení, odvahy a napětí. Výborně se to četlo a posledních 100 stran jsem dočítala na jeden zátah dlouho do noci, protože jsem prostě musela vědět, jak to dopadne. I když se jedná o fikci, byla inspirována spoustou skutečných událostí vč. tajného vniknutí do osvětimského tábora. Za mě skvělý příběh, který si rozhodně musíte přečíst.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM