Jediný muž | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Jediný muž

Andrew Gross

5,0
( 3 )

Záchranná mise vedoucí do pekla jménem Osvětim!
Poručík zpravodajské služby Nathan Blum rutinně dekóduje depeše z obsazeného Polska. Po útěku z krakovského ghetta - poté co nacisté popravili jeho rodinu – však Nathan touží udělat něco velkého pro svou rodnou zemi zmítanou válkou. Návrh, který obdrží od svého nadřízeného Billa Donovana, však nečekal. Má proniknout na nejhorší místo na zemi. Do skutečného živoucího pekla, kde má vyhledat a osvobodit jednoho člověka, jediného muže, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The One Man
Původní jazyk angličtina
Počet stran 400
EAN 9788026416302
Datum vydání 16.10.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,627
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Poručík zpravodajské služby Nathan Blum rutinně dekóduje zprávy z obsazeného Polska. Po útěku z krakovského ghetta - poté, co nacisté popravili jeho rodinu – však Nathan touží udělat něco velkého pro svoji rodnou zemi zmítanou válkou. Nikdy však neočekával návrh, který obdrží od svého nadřízeného Billa Donovana. Úkol, aby se dostal na nejhorší místo na zemi, živoucí peklo, ve kterém má najít a poté utéct s jedním člověkem, jediným mužem, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce. Ten muž se jmenuje Alfred Mendl a je světově uznávaným fyzikem a vědcem. Osudy Bluma a Mendla se protnou v místě s jménem Osvětim…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
To byl nervák! Výborně namíchaný koktejl z hrůz holocaustu, naděje a snahy o přežití, lidského utrpení, odvahy a napětí. Výborně se to četlo a posledních 100 stran jsem dočítala na jeden zátah dlouho do noci, protože jsem prostě musela vědět, jak to dopadne. I když se jedná o fikci, byla inspirována spoustou skutečných událostí vč. tajného vniknutí do osvětimského tábora. Za mě skvělý příběh, který si rozhodně musíte přečíst.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Andrew Gross

Andrew Gross

Andrew Gross se narodil v New Yorku v roce 1952. Vyrůstal na Manhattanu a v roce 1982 získal magisterské vzdělání na Columbia University. Poté se věnoval rodinné firmě, která se stala úspěšnou oděvní značkou. Rovněž Grossova spisovatelská dráha je nadmíru úspěšná. Je autorem mnoha bestsellerů, jež se ocitly na prestižním žebříčku New York Times. Jeho knihy byly přeloženy do 25 jazyků a jako spoluautor se podílel na několika knihách jednoho z nejprodávanějších světových spisovatelů Jamese Pattersona. S manželkou Lynn a třemi dětmi žije ve Westchesteru v USA.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM