Hraničářův učeň - První roky - Bitva na Hackhamské pláni | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Hraničářův učeň - První roky - Bitva na Hackhamské pláni

John Flanagan

5,0
( 1 )

Druhý díl o známých hrdinech z Araluenu
Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se připravuje na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové. Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol – zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány. Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.

Detailní informace

Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Jazyk čeština
Překladatel Milan Pohl
Počet stran 352
EAN 9788025239230
Datum vydání 10.04.2017
Věk od 10
Formát 127x198 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,44
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se musí připravovat na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové.

Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol – zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány.

Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.

Další tituly z řady "Hraničářův učeň"

Uživatelské hodnocení

L. Vondrušková
Děj mne fakt baví, ale chvílemi je to umře/neumře , takže tak. Ale já u téhle knihy vydržím dloooouho. Jen doufám že mi neumře moje nejoblíbenější postava, Halt:)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.