EN

Dvůr mlhy a hněvu

Sarah J. Maas


Druhý díl série Dvůr trnů a růží získal ocenění Nejlepší kniha roku v kategorii YA Fantasy.
Feyre překonala překážky, které jí bránily k návratu na Jarní dvůr. Ovšem za příliš vysokou cenu. Dle dohody musí trávit vždy část roku u Rhysanda, knížete Půlnočního dvora. A ač je nyní nesmrtelnou vílou, její srdce je stále lidské, a ona se tak musí rozhodnout, komu vlastně patří její oddanost.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název A Court of Thorns and Roses 2
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
Počet stran 664
EAN 9788075443069
Datum vydání 10.04.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,709
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid.

A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dvůr trnů a růží"

Hodnocení čtenářů

Michaela Urbanová
Kniha byla fantastická! Kdy přesně vyjde třetí díl?

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Sarah J. Maasová v současné době žije v Bucks County v Pensylvánii. Má nezdravou zálibu v disneyovkách a špatné pop music. Miluje pohádky a balet a pije příliš mnoho čaje. Ráda objevuje historii a krásnou krajinu Pensylvánie společně se svým manželem a jejich psím společníkem. Literární svět dobyla svou sérií Skleněný trůn, kterou začala psát už v šestnácti letech.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM