Moře inkoustu a zlata – Čtenářka | Albatrosmedia.cz
EN

Humbook! Knihy nejen pro teenagery se slevou 20 %

Moře inkoustu a zlata – Čtenářka

Traci Chee

5,0
( 1 )

Ohromující debut o temném světě, kde je čtení výsada a je povoleno jen těm nejmocnějším.
Sefia se ukrývá v divočině se svou tetou Nin od doby, kdy byl zavražděn její otec. Když však tetu unesou, začne si klást otázky. Kdo Nin unesl, a proč? Souvisí její zmizení s otcovou vraždou a s podivným hranatým předmětem, který teta tak pečlivě schovávala? Tajemná Kniha, kterou ale nedokáže přečíst, a záhadný němý chlapec, jehož zachrání před krutým zacházením, se stanou její nadějí. Klíčem k odhalení magického světa i otcovy tragické smrti.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 408
EAN 9788025335567
Datum vydání 25.01.2018
Věk od 14
Formát 147x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,615
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Představte si svět, kde je čtení chápáno jako výsada a je povoleno jen hrstce nejmocnějších…

Sefia ovládá umění přežít. Poté, co byl její otec zavražděn, ukrývala se totiž společně se svojí tetou Nin v divočině. Naučila se lovit, stopovat a také krást. Když jednoho dne tetu unesou, zůstane sama a začne si klást otázky. Kdo Nin unesl a proč? Souvisí její zmizení s otcovou vraždou a s tím podivným hranatým předmětem, který teta tak pečlivě schovávala?

Kniha, kterou však nedokáže přečíst, a záhadný němý chlapec, kterého zachrání před krutým zacházením, se stanou její nadějí. Klíčem k odhalení tajemství jejího světa – a otcovy tragické smrti…

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Moře inkoustu a zlata"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

kniznivelryby.blogspot.cz - Moře inkoustu a zlata: Čtenářka

„…Byla jsem nadšená ze všeho! Z neotřelého nápadu, kdy ve světě je čtení, a všechny schopnosti s ním spojené, sice povolené, ale nic dobrého z nich není, z toho jak vlastně tajemná Kniha, která se celým příběhem proplétá, funguje. I z promyšleného světa sestaveného z ostrovů, kde se každý liší od toho druhého třeba podnebím nebo florou...“
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.