Moře inkoustu a zlata – Čtenářka | Albatrosmedia.cz
EN

Moře inkoustu a zlata – Čtenářka

Traci Chee

5,0
( 1 )

Ohromující debut o temném světě, kde je čtení výsada a je povoleno jen těm nejmocnějším.
Sefia se ukrývá v divočině se svou tetou Nin od doby, kdy byl zavražděn její otec. Když však tetu unesou, začne si klást otázky. Kdo Nin unesl, a proč? Souvisí její zmizení s otcovou vraždou a s podivným hranatým předmětem, který teta tak pečlivě schovávala? Tajemná Kniha, kterou ale nedokáže přečíst, a záhadný němý chlapec, jehož zachrání před krutým zacházením, se stanou její nadějí. Klíčem k odhalení magického světa i otcovy tragické smrti.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Reader
Počet stran 408
EAN 9788025335567
Datum vydání 25.01.2018
Věk od 14
Formát 147x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,648
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Představte si svět, kde je čtení chápáno jako výsada a je povoleno jen hrstce nejmocnějších…

Sefia ovládá umění přežít. Poté, co byl její otec zavražděn, ukrývala se totiž společně se svojí tetou Nin v divočině. Naučila se lovit, stopovat a také krást. Když jednoho dne tetu unesou, zůstane sama a začne si klást otázky. Kdo Nin unesl a proč? Souvisí její zmizení s otcovou vraždou a s tím podivným hranatým předmětem, který teta tak pečlivě schovávala?

Kniha, kterou však nedokáže přečíst, a záhadný němý chlapec, kterého zachrání před krutým zacházením, se stanou její nadějí. Klíčem k odhalení tajemství jejího světa – a otcovy tragické smrti…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Moře inkoustu a zlata"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Traci Chee

Traci Chee

Traci Chee je naprostý blázen do slov a všeho, co s nimi souvisí: miluje knižní umění a knihy o umění, poezii a papírové skládanky. Studovala literaturu a tvůrčí psaní na kalifornské univerzitě v Santa Cruz a titul Master of Arts získala na státní univerzitě v San Francisku. Traci vyrůstala v malém městečku, kde bylo víc krav než lidí, a dnes se cítí nejlépe v horách, kde křižuje serpentiny a objevuje skrytá horská jezera. Žije v Kalifornii se svým strašně rychlým psem.
Zobrazit profil autora

recenze

kniznivelryby.blogspot.cz - Moře inkoustu a zlata: Čtenářka

„…Byla jsem nadšená ze všeho! Z neotřelého nápadu, kdy ve světě je čtení, a všechny schopnosti s ním spojené, sice povolené, ale nic dobrého z nich není, z toho jak vlastně tajemná Kniha, která se celým příběhem proplétá, funguje. I z promyšleného světa sestaveného z ostrovů, kde se každý liší od toho druhého třeba podnebím nebo florou...“
NAPIŠTE NÁM