Za sedmero mrakodrapy | Albatrosmedia.cz
EN

Za sedmero mrakodrapy

Sarah Darer Littmanová


Být dcerou dokonalých rodičů není žádná pohádka. Je to spíš pořádný průšvih!
Seznamte se osobně s Rosie – dcerou Sněhurky a prince Krasoně. Asi byste čekali, že s takovým rodokmenem nebude pro Rosie žádný problém sehnat si doprovod na školní ples. Jenže opak je pravdou. A tak požádá Sněhurku o pomoc. Okamžitě se ocitá ve spárech kadeřníků a stylistů, kteří ji dokonale změní. A taky dostane pudřenku s malým zrcátkem, které na ni MLUVÍ! Nejde náhodou o TO zrcadlo? A nedává jí rady, kvůli kterým přestává být sama sebou?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788025334638
Datum vydání 23.11.2017
Věk od 11
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,319
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Seznamte se osobně s Rosie – dcerou Sněhurky a prince Krasoně. Asi byste čekali, že když je její matka nejkrásnější ženou v pohádkové říši i na Manhattanu, nebude ani pro Rosie žádný problém sehnat si doprovod na školní ples. Jenže opak je pravdou. Nezbývá jí proto nic jiného, než požádat Sněhurku o pomoc.

Okamžitě se ocitá ve spárech kadeřníků, stylistů a dalších lidí, kteří z ní udělají úplně novou Rosie. A taky dostane dárek – pudřenku s malým zrcátkem, které na ni MLUVÍ!

Nejde náhodou o TO zrcadlo, které měla ve své komnatě zlá královna? A nedává jí rady, kvůli kterým přestává být sama sebou?

Rosie je bezradnější než předtím. Co má udělat, aby měl i její příběh šťastný konec?

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM