EN

Za sedmero mrakodrapy

Sarah Darer Littmanová


Být dcerou dokonalých rodičů není žádná pohádka. Je to spíš pořádný průšvih!
Seznamte se osobně s Rosie – dcerou Sněhurky a prince Krasoně. Asi byste čekali, že s takovým rodokmenem nebude pro Rosie žádný problém sehnat si doprovod na školní ples. Jenže opak je pravdou. A tak požádá Sněhurku o pomoc. Okamžitě se ocitá ve spárech kadeřníků a stylistů, kteří ji dokonale změní. A taky dostane pudřenku s malým zrcátkem, které na ni MLUVÍ! Nejde náhodou o TO zrcadlo? A nedává jí rady, kvůli kterým přestává být sama sebou?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Charmed, I´m Sure
Původní jazyk angličtina
Počet stran 176
EAN 9788025334638
Datum vydání 23.11.2017
Věk od 11
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,319
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Seznamte se osobně s Rosie – dcerou Sněhurky a prince Krasoně. Asi byste čekali, že když je její matka nejkrásnější ženou v pohádkové říši i na Manhattanu, nebude ani pro Rosie žádný problém sehnat si doprovod na školní ples. Jenže opak je pravdou. Nezbývá jí proto nic jiného, než požádat Sněhurku o pomoc.

Okamžitě se ocitá ve spárech kadeřníků, stylistů a dalších lidí, kteří z ní udělají úplně novou Rosie. A taky dostane dárek – pudřenku s malým zrcátkem, které na ni MLUVÍ!

Nejde náhodou o TO zrcadlo, které měla ve své komnatě zlá královna? A nedává jí rady, kvůli kterým přestává být sama sebou?

Rosie je bezradnější než předtím. Co má udělat, aby měl i její příběh šťastný konec?

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM