EN

Osudné rozhodnutí

Jilliane Hofmann

3,5
( 4 )

Mohla zabránit tragédii? Měla na vybranou?
Faith Saundersová žije navenek klidným životem mladé matky a manželky úspěšného právníka. Jedné bouřlivé noci uprostřed floridských třtinových polí se však stane něco, co jí převrátí život naruby. Faith bude nucena udělat zásadní rozhodnutí, kterého bude litovat a kvůli němuž se propadne hlouběji do své alkoholové závislosti…

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název All the little pieces
Původní jazyk angličtina
Počet stran 384
EAN 9788026709787
Datum vydání 23.11.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,6
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Faith Saundersová je mladá a pohledná, má úspěšného manžela a krásné malé dítě. Jedné bouřlivé noci se však stane něco, co jí převrátí život naruby a vynese na povrch všechny její démony. Faith se po hádce se sestrou vydává na dlouhou cestu autem domů a uprostřed nekonečných polí cukrové třtiny se ve tmě ztratí… A mezi stébly třtiny se v té chvíli pohybuje i vyděšená Angie, která utíká jako šílená a doufá, že ji někdo zachrání… Nakonec se obě ženy za dramatických okolností střetnou a pro obě to bude osudový okamžik. Faith bude nucena učinit zásadní rozhodnutí, kterého bude v budoucnu litovat. Nic už nebude jako dřív. Veřejné odsouzení, strach a pocit viny ji uvrhnou do začarovaného kruhu lží a ponoří ji hlouběji do její dávné alkoholové závislosti. Jak se Faith se svými činy vyrovná, když není cesty zpět?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Sandra Procházková
Velmi napínavě a čtivě napsaná kniha. O tom, jak jeden okamžik a jedno rozhodnutí dokáže otočit lidský život naruby. A jak záludné je lhát, protože je pak nemožné se ze lží vymotat.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM