EN

Vánoce za dveřmi

Barbora Vajsejtlová


Zkraťte si čekání na Vánoce spolu s Jendou a Terezkou!
Zkraťte si čekání na Vánoce spolu s Jendou a Terezkou! Dozvíte se, jak pekli perníčky, jak bobovali, jak k nim přišel Mikuláš, jak se vypravili na vánoční trhy, jak psali Ježíškovi, jak šli na jmelí, jak bruslili… Prožijete s nimi zkrátka ten pravý předvánoční čas. A uteče vám to s nimi tak rychle, že než se nadějete, budou Vánoce!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Zdeňka Krejčová
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788000045269
Datum vydání 07.11.2016
Věk od 5
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,264
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zkraťte si čekání na Vánoce spolu s Jendou a Terezkou!

Dozvíte, se jak pekli perníčky, jak bobovali, jak k nim přišel Mikuláš, jak se vypravili na vánoční trhy, jak psali Ježíškovi, jak šli na jmelí, jak bruslili… Prožijete s nimi zkrátka ten pravý předvánoční čas. A uteče vám to s nimi tak rychle, že než se nadějete, budou Vánoce!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Markéta Omelková
Nádherná kniha. Bez ní už si Vánoce neumíme představit. Čteme každý rok před Vánocemi a vykouzlí úžasnou atmosféru. Dcera ji miluje a to už je jí 9 let. Velké díky autorce.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Barbora Vajsejtlová

Barbora Vajsejtlová

Narodila se ve Strakonicích a vystudovala žurnalistiku a psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Má dvě děti a její první kniha Vánoce za dveřmi vznikla v podstatě jako vedlejší produkt z nekonečných rozhovorů na téma: „Když už konečně přijde Ježíšek?“ Rukopis zaslala do literární soutěže Albatrosu a ke svému nezměrnému úžasu uspěla. Následovala kniha Ať jsou velcí zase malí, která čerpá především z autorčina dětského předsevzetí, že coby dospělá rozhodně nikdy nebude pracovat a bude si od rána do večera jen hrát. Bohužel se jí tento závazek nepodařilo splnit, a proto dnes – pokud zrovna nefunguje jako svačinářka, zdravotnice, psycholožka a závozník pro své děti – píše pro magazíny a deníky a snaží se pracovat na dalších knihách.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM