EN

Tajný cirkus

Diana Mašlejová


Veselý příběh o holčičce Bětce, která zachraňuje cirkus ukrytý v neobyčejném hotelu.
Nasajte vůni kouzelné pařížské atmosféry! Zvídavá Bětka se tam vypraví se svým bráškou a rodiči, ale co se nestane? Hotel, ve kterém bydlí, není obyčejný hotel; je to tajný cirkus. A všichni jeho zaměstnanci jsou ve skutečnosti cirkusoví artisté! A to není vše. Bětka musí cirkus zachránit před zlotřilým Žakem Cirkusáriem, vedoucím konkurenčního cirkusu, který chce tajný cirkus zničit. Podaří se jí to?

Detailní informace

Ilustrátor Katarína Gasko
Jazyk čeština
Původní jazyk slovenština
Počet stran 128
EAN 9788000042121
Datum vydání 14.03.2016
Věk od 8
Formát 163x238 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,345
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Objevte tajný cirkus!

Zvídavá Bětka se spolu s mladším bráškou Cyrilem a rodiči vypraví na výlet do Paříže, kouzelného města nad Seinou. V hotelu zjistí, že to není jen tak obyčejný hotel, ale tajný cirkus! Jeden z nejlepších na světě! A že všichni jeho zaměstnanci jsou ve skutečnosti cirkusoví artisté! Ale úspěch přitahuje závist a ta se nevyhne ani tajnému cirkusu. Zlotřilý Žak Cirkusário, vedoucí konkurenčního cirkusu, chce tajný cirkus zničit. Podaří se Bětce a ostatním cirkus zachránit?

Vtipný příběh doprovází veselé a barevné ilustrace, podtrhující pařížskou atmosféru.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Diana Mašlejová

Diana Mašlejová

Diana Mašlejová sa narodila 27. 2. 1987 v Bratislave. Vyštudovala žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK a už počas štúdia sa zameriavala najmä na literárny svet. Prispieva do Knižnej revue, do Rádia Devín, publikuje aj na webových portáloch Knihožrút a Medziknihami. Píše literárnu rubriku do bratislavského kultúrneho magazínu InBA. Pravidelne tvorí rozprávky pre mesačník Adamko.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM