EN

Potrhlá dobrodružství – Mopslíci z ledového severu

Philip Reeve


Sněžné sáně tažené 66 mopslíky, to už je pořádná síla! Podaří se jim prokličkovat mezi sněžnými obry a dojet až na samotný konec světa?
Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů. Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název PUGS OF THE FROZEN NORTH
Původní jazyk angličtina
Počet stran 220
EAN 9788025327135
Datum vydání 14.03.2016
Věk od 9
Formát 128x184 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,35
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

66 × 4 = 264 = vítězství?!?

Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů.

Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM