EN

Mario Balotelli: zlobivé dítě

Michael Part


Poznejte fotbalového Super Maria - má problémy s disciplínou a je líný na krok, když ale chce, dokáže vyhrávat zápasy...
Zlobivé dítě, které se stalo nejzářivější hvězdou italské reprezentace. Syna ghanských imigrantů adoptovali jako tříletého italští manželé, dva roky strávil po nemocnicích s vážnou poruchu průchodnosti střev. Proti nepřízni osudu se rozhodl doslova vykopnout a bojovat. Postupně prošel nejlepšími fotbalovými kluby Itálie, Španělska a Velké Británie. Inspirativní příběh SuperMaria, který si umí jít za svým.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Balotelli The Untold History
Původní jazyk angličtina
Překladatel David Sajvera
Počet stran 168
EAN 9788075056191
Datum vydání 27.02.2017
Věk od 9
Formát 126x198 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Sportovci
Hmotnost 0,309
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zlobivé dítě, které se stalo nejzářivější hvězdou italské reprezentace. Syna ghanských imigrantů adoptovali jako tříletého italští manželé, dva roky strávil po nemocnicích s vážnou poruchu průchodnosti střev. Proti nepřízni osudu se rozhodl doslova vykopnout a bojovat. Postupně prošel nejlepšími fotbalovými kluby Itálie a Španělska a roku 2010 putoval za kanál La Manche do Manchester City. V prosinci téhož roku obdržel ocenění Golden Boy (Zlatý hoch) pro nejlepšího evropského fotbalistu do jednadvaceti let. Inspirativní příběh SuperMaria, který si umí jít za svým.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Malá sportovní galerie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM