EN

Ondřej Hejma – Americký blues (audiokniha)

Ondřej Hejma


Z Ameriky přes Londýn až do srdce Evropy.
Americký blues - romantický osobní příběh studené války i exkluzivní reportáže ze zákulisí politické, kulturní i společenské scény. Nechte se unášet na vlnách blues, dokumentu doby, který vás zavede do Ameriky tak, jak ji neznáte, na kontrarevoluční schůzi v lůně britského parlamentu, i do šatny Žlutého psa ve chvílích alkoholové prohibice.

Detailní informace

Žánr hudba
Interpret Ondřej Hejma
Délka 9 hodin 36 minut
Jazyk čeština
Počet stran 0
EAN 8594155755547
Datum vydání 01.07.2014
Věk od 0
Nakladatelství Fragment
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,06
Typ CD audio

Audioknihu Americký blues lze poslouchat jako romantický osobní příběh studené války nebo jako exkluzivní reportáž ze zákulisí politické, kulturní i společenské scény.

Nechte se unášet rytmem blues a zaposlouchejte se do přesvědčivého hlasu Ondřeje Hejmy. Ten vám představí Ameriku tak, jak ji neznáte, zavede vás na Valné shromáždění OSN i na kontrarevoluční schůzi v lůně britského parlamentu, do šatny Žlutého psa v době prohibice alkoholu nebo vám svým osobitým způsobem popíše volbu prezidenta republiky. Příjemný poslech!

Americký blues je volným pokračováním autorovy prvotiny Fejsbuk.

Ondřej Hejma (1951) vystudoval lingvistiku na FFUK v Praze, pracoval jako tlumočník, novinář i překladatel. Už 35 let vystupuje jako zpěvák a autor písniček skupiny Žlutý pes. Je spoluautorem cestopisu Autostopem do Nepálu a v roce 2011 vydal svou samostatnou prvotinu Fejsbuk.

MP3

délka nahrávky: 9 hodin 12 minut

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM