Zakázaná přitažlivost | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Zakázaná přitažlivost

Kateřina Petrusová

5,0
( 2 )

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788025320495
Datum vydání 03.03.2014
Věk od 0
Formát 128x196 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,365
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec.

Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Opět bezva čtení, ideální romantická oddychovka s trochou napětí. Jen mi už některé věci přišly dost nereálné. Ve srovnání s prvním a druhým dílem asi nejslabší. Ale čert to vem, účel splnil - na odreagování super :)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.