EN

Zakázaná přitažlivost

Kateřina Petrusová


Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788025320495
Datum vydání 03.03.2014
Věk od 0
Formát 128x196 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,365
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec.

Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Opět bezva čtení, ideální romantická oddychovka s trochou napětí. Jen mi už některé věci přišly dost nereálné. Ve srovnání s prvním a druhým dílem asi nejslabší. Ale čert to vem, účel splnil - na odreagování super :)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová žije s manželem, dvěma dcerami a spoustou zvířat na kraji vesnice nedaleko Pardubic. Je autorkou romantické série Bavettovi a humorných romancí z českého prostředí. Miluje vtipné a pohodové příběhy s dobrým koncem. Psaní je pro ni relax a zábava. A že čtení toho, co vymyslí a napíše, baví i tolik dalších lidí, bere jako úžasný zážitek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM