EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Zoner Photo Studio

Uživatelská příručka

Josef Pecinovský


Kompletní průvodce úpravami digitálních fotografií v programu Zoner Photo Studio
Začínáte se Zoner Photo Studiem a rádi byste si jednoduchým a srozumitelným způsobem osvojili základní pracovní postupy? Máte pocit, že nevyužíváte všechny nástroje a funkce, které vám tento program nabízí? Pak je tato kniha právě pro vás. Dozvíte se, jak vytěžit maximum ze všech modulů Zoner Photo Studia a poradit si s nejčastějšími fotografickými problémy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788025143896
Datum vydání 20.04.2015
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,59
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Máte spousty fotografií a potřebujete je co nejsnáze vytřídit a upravit? Začínáte se Zoner Photo Studio a rádi byste si jednoduchým a srozumitelným způsobem osvojili základní pracovní postupy? Máte pocit, že nevyužíváte všechny nástroje a funkce, které vám Zoner Photo Studio nabízí? Pak je tato uživatelská příručka určena právě pro vás.

Zkušený autor knih pro začátečníky i pokročilé připravil sadu užitečných postupů, které pokrývají většinu činností, s nimiž se při zpracování digitálních fotografií setkáte. Dozvíte se, jak vytěžit maximum ze všech modulů Zoner Photo Studia a poradit si s nejčastějšími fotografickými problémy.

S knihou se mimo jiné naučíte, jak:

- Zorientovat se v prostředí Zoner Photo Studia

- Stáhnout obrázky z fotoaparátu a správně je importovat

- Třídit a vyhledávat snímky v modulu Správce

- Retušovat snímky pomocí pokročilých nástrojů

- Tisknout fotografie a publikovat je na webu

- Skládat multiexpozice, HDR snímky a 3D obrázky

- Zvládnout pokročilé úpravy jasu, kontrastu a barev

- Pracovat s efekty, filtry a výběry

- Ovládnout úpravu snímků ve formátu RAW

O autorovi:

Josef Pecinovský je úspěšný spisovatel nejen uživatelských příruček, ale také v žánru sci-fi. Pracoval jako pedagog a správce sítě a nyní si užívá zaslouženého důchodu, zpestřeného spisovatelskou činností. Je autorem úspěšné knihy 333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio a dalších desítek příruček z oblastí Microsoft Windows, Microsoft Office a zpracování digitální fotografie a videa.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Josef Pecinovský

Josef Pecinovský

Josef Pecinovský pracoval jako učitel v oboru informačních technologií na střední škole od roku 1990 až do odchodu do důchodu. Kromě toho jeden čas působil jako správce sítě a vedl počítačové kurzy. Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. Je také úspěšným autorem science fiction. Publikoval více než dvacet samostatných knih a několik desítek povídek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM