Hrdinové z Dračí ulice – Noční vetřelec | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Hrdinové z Dračí ulice – Noční vetřelec
%

Hrdinové z Dračí ulice – Noční vetřelec

Christian Humberg, Bernd Perplies


Tři děti, jeden drak a spousta dobrodružství!
Tři děti, jeden drak a spousta dobrodružství! V Bondigoru, hlavním městě království Mintaria, bydlí pospolu elfové, lidé, trpaslíci a příslušníci dalších rozličných národů. Už tak neklidné město začnou děsit útoky záhadné noční příšery, která přepadává obchody a skladiště s jídlem a sežere všechno, na co přijde.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788025324028
Datum vydání 09.03.2015
Věk od 9
Formát 120x180 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,232
Typ Kniha

Už tak neklidné město Bondigor začnou děsit útoky záhadné noční příšery. Na to by se měl někdo podívat… Tři děti, jeden drak a spousta dobrodružství!

V Bondigoru, hlavním městě království Mintaria, bydlí pospolu elfové, lidé, trpaslíci a příslušníci dalších rozličných národů. Už tak neklidné město začnou děsit útoky záhadné noční příšery, která přepadává obchody a skladiště s jídlem a sežere všechno, na co přijde. Nechává za sebou jen rozbořené domy a nepořádek. Nebojácná trojka, kamarádi Tomrin, Hanissa a Sando vymyslí ve svém úkrytu v Dračí ulici dokonalý plán. Pod rouškou tmy a vybaveni kouzelnými pomůckami se vydávají po stopách netvora, odhodláni nočního žrouta vypátrat a polapit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hrdinové z Dračí ulice"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.