EN

Dash & Lily - Kniha přání

Rachel Cohnová, David Levithan


Předvánoční a vánoční New York, jedno velké staré knihkupectví, červený zápisník, dva lidi a spousta úvah nejen o nesmrtelnosti chrousta…
Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře. Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Dash & Lily´s Book of Dares
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tomáš Bíla
Počet stran 276
EAN 9788074477485
Datum vydání 10.11.2014
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„Nechala jsem ti tu pár nápověd a vodítek.

Jestli chceš, otoč stranu.

Jestli ne, vrať knihu prosím zpátky do poličky.“

Takhle začíná nová knížka od bestsellerového autora Davida Levithana a Rachel Cohnové. Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře. Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku? Můžou se ve skutečnosti setkat, bude to fungovat? Bude červený zápisník jejich knihou přání? Nebo se k sobě vlastně ani trošku nehodí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Skvely romanticky a oddechovy pribeh, ktery jsem precetla pomalu na jeden zatah. Hru, kterou pomoci vzkazu a ukolu Dash a Lilky rozehrali, jsem sledovala s ocekavanim, co bude dal. U kdyz uz mi davno neni -nact, bylo to pro me moc prijemne cteni umocnene vanocni atmosferou.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
David Levithan

David Levithan

Narodil se v New Jersey v USA. Vystudoval Brown University a poté pracoval jako editor a redaktor. Ve svých dílech se často zaměřuje na homosexuální vztahy a problém genderu. Je autorem mnoha oceňovaných knih, z nichž například Den co den byla zfilmovaná.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM