Dash & Lily - Kniha přání | Albatrosmedia.cz
EN

Dash & Lily - Kniha přání

Rachel Cohnová, David Levithan

5,0
( 2 )

Předvánoční a vánoční New York, jedno velké staré knihkupectví, červený zápisník, dva lidi a spousta úvah nejen o nesmrtelnosti chrousta…
Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře. Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Dash & Lily´s Book of Dares
Překladatel Tomáš Bíla
Počet stran 276
EAN 9788074477485
Datum vydání 10.11.2014
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„Nechala jsem ti tu pár nápověd a vodítek.

Jestli chceš, otoč stranu.

Jestli ne, vrať knihu prosím zpátky do poličky.“

Takhle začíná nová knížka od bestsellerového autora Davida Levithana a Rachel Cohnové. Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře. Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku? Můžou se ve skutečnosti setkat, bude to fungovat? Bude červený zápisník jejich knihou přání? Nebo se k sobě vlastně ani trošku nehodí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Skvely romanticky a oddechovy pribeh, ktery jsem precetla pomalu na jeden zatah. Hru, kterou pomoci vzkazu a ukolu Dash a Lilky rozehrali, jsem sledovala s ocekavanim, co bude dal. U kdyz uz mi davno neni -nact, bylo to pro me moc prijemne cteni umocnene vanocni atmosferou.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
David Levithan

David Levithan

Narodil se v New Jersey v USA. Vystudoval Brown University a poté pracoval jako editor a redaktor. Ve svých dílech se často zaměřuje na homosexuální vztahy a problém genderu. Je autorem mnoha oceňovaných knih, z nichž například Den co den byla zfilmovaná.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM