EN

Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 5

Scott Kelby


Profesionální správa a úprava fotografií v Lightroomu 5
Scott Kelby vás seznámí se všemi potřebnými postupy při zpracování digitálních fotografií pomocí Lightroomu 5 – od jejich uložení a rychlé organizace přes digitální úpravy až po tisk a vytvoření vlastní knihy fotografií nebo působivé prezentace. Kniha je čtivým a přehledným souborem praktických řešení, která vás jednoduše přivedou k požadovaným výsledkům.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Adobe Photoshop Lightroom 5 Book for Digital Photographers
Původní jazyk angličtina
Počet stran 536
EAN 9788025143315
Datum vydání 03.11.2014
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,19
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Chtěli byste se naučit naplno využívat všechny možnosti, které vám nabízí Lightroom 5 při správě a úpravách fotografií? Nechte si poradit od skutečného profesionála a vaše práce s fotografiemi bude rázem zábavnější a efektivnější.

Autor světových bestsellerů o Photoshopu, jehož díla se již několik let překládají do mnoha světových jazyků, je rozhodně tím nejpovolanějším průvodcem. Seznámí vás se všemi potřebnými postupy při zpracování digitálních fotografií pomocí Lightroomu 5 – od jejich uložení a rychlé organizace přes digitální úpravy až po tisk a vytvoření vlastní knihy fotografií nebo působivé prezentace.

Stejně jako ostatní Kelbyho knihy, ani tato není klasickou uživatelskou příručkou s nudnými pasážemi o „nezbytné teorii“, ale čtivým a přehledným souborem praktických řešení, která vás jednoduše přivedou k požadovaným výsledkům.

S knihou se naučíte:

– Organizovat, třídit a zálohovat i velké množství fotografií

– Snadno opravit problémové fotografie

– Vytěžit maximum z fotografií ve formátu RAW

– Provádět rychlé úpravy kontrastu, expozice a vyvážení bílé

– Snížit šum, retušovat nečistoty, odstranit červené oči a další chyby

– Vytvářet fotografické knihy, tisky a prezentace

– Automatizovat zpracování fotografií pomocí předvoleb

– Nastavit pracovní prostředí podle vašich požadavků

– Ovládnout novinky Lightroomu 5 včetně retušovacího štětce

O autorovi:

Scott Kelby je fotograf, grafik, publicista, autor řady bestsellerů a uznávaný odborník na využití produktů Adobe ve fotografické praxi. Je zároveň jedním z nejoblíbenějších lektorů kurzů na Photoshop a redaktorem časopisu Photoshop User, který se na svých stránkách pravidelně věnuje i využití Lightroomu. V češtině vyšlo již několik jeho knih, např. Digitální fotografie ve Photoshopu CS6, Fotografické postupy ŽIVĚ, Ještě lepší Fotografické postupy ŽIVĚ nebo Profesionální retušování portrétů.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Kelby

Scott Kelby

Scott Kelby je světově uznávaný fotograf, grafik a oceňovaný autor desítek knih o digitální fotografii a grafice. Jeho kniha The Digital Photography Book, part 1 je nejprodávanější knihou o digitální fotografii v historii. Mimo to je Scott Kelby editorem, vydavatelem a spoluzakladatelem magazínu Photoshop User, šéfredaktorem a vydavatelem časopisu Lightroom a asi nejžádanějším školitelem fotografických programů od společnosti Adobe na světě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM