EN

Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka

Peter Belko


Od základů až po profesionální databáze
Potřebujete se ponořit do světa databází? Databází, které si dokážete vytvořit i bez znalostí programování? Musíte pracovat s obrovským množstvím dat, na něž Excel už nestačí? Zajímají vás nové funkce Accessu 2013? Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Výklad je založen na praktickém příkladu jednoduché aplikace na zpracování faktur. Všechny postupy jsou však univerzální.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 392
EAN 9788025141250
Datum vydání 13.01.2014
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,616
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Potřebujete se ponořit do světa databází? Databází, které si dokážete vytvořit i bez znalostí programování? Musíte pracovat s obrovským množstvím dat, na něž Excel už nestačí? Zajímají vás nové funkce Accessu 2013 a chcete se rutinně orientovat v jeho prostředí?

Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Výklad je založen na praktickém příkladu jednoduché aplikace na zpracování faktur. Všechny postupy jsou však univerzální a využijete je v jakékoli oblasti, pro niž vytváříte databáze.

Kniha se mimo jiné věnuje těmto tématům:

- Základní návrh jednoduché databáze

- Vytváření tabulek a relace mezi nimi

- Zadávání parametrických a akčních dotazů

- Výpočty v dotazech

- Nastavení, použití a vlastnosti ovládacích prvků formulářů

- Vytváření a úprava sestav

- Využití maker a jejich konverze do jazyka VBA

- Správa, rozdělení a zabezpečení databáze

Vzorové soubory databáze ke knize naleznete na adrese:

http://knihy.cpress.cz/K2103

O autorovi:

Peter Belko působí jako IT konzultant, produktový manažer a Content Developer. Zabývá se využitím softwaru pro efektivní práci jednotlivců a pracovních týmů. Jeho zkušeností lze naplno využít při konzultacích zaměřujících se na IT práci v kanceláři, na školeních a konferencích, při analýze a tvorbě databází, manuálů, produktových informací, článků a videonávodů. Během více než čtrnáctileté kariéry v IT se stal držitelem několika odborných certifikací, například MOS Master Instructor, MCT, MCITP, MTA, MVP a dalších.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM