EN

Jsem zlomená

Tahereh Mafi


tik tak tik tak… Už je skoro čas na válku!
Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku. A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné. V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce..

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Unravel Me
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pavla Kubešová
Počet stran 392
EAN 9788074473005
Datum vydání 19.08.2013
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tik

tak

tik

tak

tik tak tik tak…

Už je skoro čas

na válku!

Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku.

A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné. V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Roztříštění"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM