EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD J. K. ROWLINGOVÉ JAKO DÁREK

Video s DSLR: Od momentek k nádherným snímkům

Richard Harrington


Využijte svou zrcadlovku na maximum a ovládněte svět digitálního videa
Ovládněte nejsilnější nástroj pro vyprávění příběhů. S touto knihou se naučíte, jak vykouzlit nádherná, ostrá a dobře exponovaná videa, aniž byste museli mít vybavení za desetitisíce. Dozvíte se, jak ovládnout kompozici, správně nastavit fotoaparát, natáčet za nízkého osvětlení a sestříhat záběry. Zkrátka dostat z vaší digitální zrcadlovky maximum.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Creating DSLR Video: From Snapshots to Great Shots
Počet stran 280
EAN 9788025137963
Datum vydání 23.09.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,722
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Video je nejsilnějším nástrojem pro vyprávění příběhů a komunikaci. A je mnohem jednodušší natáčet video s digitální zrcadlovkou, kterou máte doma, než pořizovat nová drahá zařízení za desetitisíce. Ať už natáčíte zážitky z dovolené, rodinná videa nebo pro komerční využití například v reklamě, v této knize naleznete tipy a návody od profesionála, který vám poradí, jak z vašeho vybavení dostat ty nejlepší záběry. Naučíte se, jak se vyhnout základním problémům, jako je moc tmavé či přesvětlené video, třesoucí se obraz, neostré záběry nebo nekvalitní zvuk. Richard Harrington ve své knize nejen ukazuje, jak natáčet skvělá videa s vybavením, které již máte doma, ale uvádí také množství tipů na cenově dostupné doplňky, které vašemu videu dodají profesionální vzhled.

S touto knihou se naučíte, jak:

* Ovládnout kompozici a hloubku ostrosti

* Správně ostřit na hlavní objekt záběru

* Nastavit zrcadlovku pro snadné a kvalitní zachycení videa

* Zachytit důležité momenty v rozličných světelných podmínkách

* Dostat z vašeho stávajícího vybavení maximum

* Vybírat dostupné alternativy k profesionálnímu vybavení

* Uspořádat záběry a připravit je ke střihu

Kromě toho vás Richard Harrington také seznámí se základy střihu a ukáže nejlepší způsoby zálohování vašich videí. Nakonec se naučíte, jak sdílet svá videa se známými a zbytkem světa pomocí nejznámějších služeb jako je Youtube, Vimeo, Facebook nebo Twitter.

O autorovi:

Richard Harrington je fotograf, režisér a produkční úspěšných spotů. Je vlastníkem společnosti RHED Pixel (www.rhedpixel.com), která se zabývá všemi formami vizuální komunikace. Richard žije v americkém Washingtonu a je členem instruktážního týmu Národní asociace profesionálů ve Photoshopu. Kromě toho pořádá konference, je profesorem na univerzitě a certifikovaným instruktorem Applu a Adobe. Napsal spoustu knih o digitálním videu a digitálním střihu v programech Adobe Premiere a Photoshop. Jeho blog si můžete přečíst na adresách www.3exposure.com and www.RichardHarringtonBlog.com.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM