EN

Android 4

Průvodce programováním mobilních aplikací

Grant Allen


Vytvořte si vlastní aplikaci pro Android
Vytvořte si pro svůj telefon vlastní aplikaci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. V 49 krátkých, přehledných kapitolách se postupně seznámíte s vývojem pro platformu Android. Autor vás naučí používat základní prvky uživatelského rozhraní, vytvářet aplikační logiku a také to, jak vše propojit ve funkční celek. Probírané postupy jsou univerzální, lze je využít při tvorbě aplikací pro mobilní telefony i tablety.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Beginning Android 4
Počet stran 656
EAN 9788025137826
Datum vydání 03.06.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,007
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Baví vás programování a máte telefon nebo tablet s Androidem? Nejste spokojeni s nabídkou aplikací a stále hledáte takovou, která by odpovídala vašim představám? Přestaňte hledat a vytvořte si ji sami, není to ani zdaleka tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Ve 49 krátkých kapitolách se postupně seznámíte se základními stavebními prvky, jež vám systém nabízí a které můžete využít při tvorbě aplikace. Použití jednotlivých komponent si vyzkoušíte na jednoduchých, snadno pochopitelných příkladech, abyste poté mohli maximálně využít jejich potenciál při tvorbě vlastního projektu. Probírané postupy jsou univerzální, lze je využít při vývoji aplikace pro telefony i pro tablety.

Publikace vás mimo jiné naučí, jak:

* Pracovat s dostupnými komponentami

* Začlenit tlačítka a nabídky do layoutu aplikace

* Využívat různá úložiště souborů

* Komunikovat s aplikací přes Internet

* Obsluhovat různá rozlišení obrazovky

* Zpracovat obsluhu telefonních hovorů

* Využívat alternativní vývojová prostředí

O autorovi:

Grant Allen se pohybuje v oblasti IT již více než dvacet let. Aktuálně pracuje pro Google, specializuje se na návrh nadnárodních systémů, často přednáší na konferencích a je také autorem řady úspěšných publikací o databázích.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM