EN

Cvičebnice mikroekonomie

Irena Paličková


Nebojte se mikroekonomie
Cvičebnice mikroekonomie je zaměřená na studenty prvních ročníků ekonomických fakult, kterým poskytuje možnost procvičit si znalosti základů tohoto oboru. Využívat ji nicméně mohou i studenti neekonomických fakult. Publikace se věnuje 13 základním tématům, která se vyučují v základních kurzech mikroekonomie na ekonomických fakultách.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788026500421
Datum vydání 24.09.2012
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,223
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Cvičebnice mikroekonomie je zaměřená na studenty prvních ročníků ekonomických fakult, kterým poskytuje možnost procvičit si znalosti základů tohoto oboru. Využívat ji nicméně mohou i studenti neekonomických fakult.

Publikace se věnuje 13 základním tématům, která se vyučují v základních kurzech mikroekonomie na ekonomických fakultách, zaměřena je zejména na použití grafů v ekonomii.

Každá kapitola obsahuje:

- Seznam klíčových pojmů a jejich definic, příp. vzorců pro výpočet

- Testové otázky s výběrem možností

- Výběr z pravdivých a nepravdivých tvrzení

- Početní příklady či úlohy vyžadující slovní odpověď

- Řešení

Ing. Irena Paličková, Ph.D. působí na Fakultě ekonomické Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, kde vyučuje předměty Mikroekonomie, Makroekonomie a Základy tržní ekonomiky. Mezi oblasti jejího vědeckého zájmu patří problémy malých ekonomik a jejich zapojení do integračního procesu, znalostní ekonomika v evropských zemích a islámské bankovnictví. Na tato témata také nejčastěji publikuje.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM