EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Řekněte si maňána!

I výkonní lidé potřebují pauzu

Maja Storch, Gunter Frank


Umění odpočívat je klíč k úspěchu i ke zdraví!
Vaše práce vás baví, úkoly řešíte rychle, pracujete mnoho hodin denně, možná i v jakoukoliv denní či noční dobu, honíte se za výsledky, penězi, pocity štěstí a spokojenosti... a přesto šťastní nejste? Přiznejme si, mnozí z nás neumíme vypnout a říct si Zítra je taky den, dej si pauzu! Nezáleží totiž jen na perfektním time-managementu, je též důležité umět odpočívat, zklidnit a uvolnit se. Autoři této knihy nás to naučí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Die Mańana-Kompetenz
Počet stran 160
EAN 9788026400271
Datum vydání 27.02.2012
Věk od 0
Formát 148x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,25
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vaše práce vás baví, úkoly řešíte rychle, pracujete mnoho hodin denně, možná i v jakoukoliv denní či noční dobu podle

potřeby, honíte se za výsledky, penězi, pocity štěstí a spokojenosti... a přesto nejste šťastní?

Přiznejme si, mnozí z nás neumíme vypnout a říct si: Zítra je taky den, dej si pauzu! Práci, rodinu a volný čas jsme se už možná naučili skloubit dohromady – a přesto se cítíme tak podivně prázdní. Nezáleží totiž jen na perfektním „time-managementu“, je také důležité umět odpočívat, zklidnit a uvolnit se. Autoři této knihy nás to naučí. Na základě nových poznatků z oblasti neuropsychologie a medicíny, s pomocí osobních příběhů zaneprázdněných lidí nás seznámí s postupy, jak ovládat umění, zde nazvané maňána, aniž bychom zanedbávali své povinnosti. Přináší pocity úspěchu, spokojenosti a příjemné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Přináší revoluci v oblasti Work-Life-Balance.

O autorech:

Maja Storch je psycholožka a autorka několika knižních bestsellerů, majitelka institutu pro self-management a motivaci v Curychu.

Gunter Frank je vedoucí lékař sítě zdravotnických a zdravotněpreventivních zařízení v Heidelbergu. Zabývá se zejména stresem a výživou.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM