EN

Návrhové vzory v PHP

Marian Böhmer

5,0
( 2 )

Zrychlete vývoj pomocí návrhových vzorů.
Zrychlete a zjednodušte vývoj v PHP pomocí návrhových vzorů. Zkušený autor vás v knize seznámí u každého vzoru nejen s jeho klíčovými přednostmi, ukáže vám i ukázkovou implementaci a upozorní na skryté problémy. To vše na příkladech s praxe s řadou vlastních zkušeností, které v běžných příručkách nenajdete. Každému vzoru je věnována samostatná kapitola, můžete ji číst od začátku do konce nebo použít jako katalog vzorů.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 320
EAN 9788025133385
Datum vydání 13.02.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,505
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Pracujete s PHP a potřebujete dát svému vývoji větší řád? Řešíte opakovaně podobné typy problémů? Hledáte možnosti, jak vyvíjet rychleji, efektivněji a s menším úsilím? Začleňte do své praxe použití návrhových vzorů a předežeňte konkurenci perfektními softwarovými produkty.

Zkušený autor vás provede 23 návrhovými vzory a u každého vás seznámí nejen s jeho klíčovými přednostmi, ale ukáže vám i ukázkovou implementaci a upozorní vás na skryté problémy. To vše na příkladech z praxe s řadou vlastních zkušeností, které v běžných příručkách nenajdete. Každému vzoru se věnuje samostatná kapitola vždy se stejnou strukturou, knihu tak můžete číst od začátku do konce, nebo ji použít jako katalog vzorů.

S knihou se mimo jiné naučíte:

* Správně přistoupit k návrhu softwaru

* K čemu jsou jednotlivé vzory vhodné

* Využít přednosti jazyka UML

* Opakovaně použít již vytvořený kód

* Zvolit vhodný vzor pro daný problém

* Jak každý ze vzorů implementovat

O autorovi:

Marian Böhmer vystudoval obor Komunikační a informační technologie na Akademii ozbrojených sil v Liptovském Mikuláši. Je zkušeným programátorem v PHP a autorem řady projektů založených na Zend Frameworku. V době vydání knihy působil jako vedoucí IT oddělení a garant IT projektů.

Uživatelské hodnocení

Jiří Hlávka
Skvělá kniha. Je komprimátem nejdůležitějšího z objektového programování v PHP, ale potěší i programátory v jiných objektově orientovaných jazycích (OOP). Autor se poučil z chyb druhých a vše metodicky spojil ve srozumitelný celek, který navíc lze snadno číst i napřeskáčku. Zdaleka nejde o suchou teorii. Děkuji!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM