Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Pracovní nabídky

Knižní grafik, technický redaktor - redakce B4U Publishing v Brně

Nástup: Dle domluvy Lokace: Brno, Příkop 4 Stav výběrového řízení: Nově vyhlášené výběrové řízení - vybraným uchazečům posíláme úkoly ke zpracování. Posílejte nám své životopisy, motivační dopisy. Důležité je pro nás i Vaše portfolio.

Personalista/ka

Nástup: Dle domluvy Lokace: Praha 4, Na Pankráci 30/1618 Stav výběrového řízení: Probíhá nové kolo výběrového řízení. Pozice je otevřená, můžete na ni reagovat. Kromě svého životopisu nám nezapomeňte poslat také motivační dopis. Hromadné výběrové řízení se bude konat 22.11 - vybrané uchazeče informujeme telefonicky či e-mailem.

Recepční - brigáda

Nástup: Dle domluvy Lokace: Praha 4, Na Pankráci 30/1618 Stav výběrového řízení: Výběrové řízení je otevřené, stále můžete posílat své životopisy. Skvělá příležitost přivýdělku při studiu či mateřské dovolené :)!

Účetní

Nástup: Ihned Lokace: Praha 4, Na Pankráci 30/1618 Stav výběrového řízení: Probíhají první pohovory s vybranými uchazeči. Dále však můžete na pozici reagovat.

Výrobní ředitel

Nástup: Dle domluvy Lokace: Praha 4, Na Pankráci 30/1618 Stav výběrového řízení: Probíhají pohovory s vybranými uchazeči. Pokud Vás nabídka práce zaujala, i nadále můžete posílat své životopisy a motivační dopisy.
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.