EN

Věrnostní program

Věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.albatrosmedia.cz

Výhody členství ve Věrnostním programu: 

 

  • žádné povinné nákupy 
  • startovací bonus 30 bodů již při registraci do programu 
  • věrnostní body za každý nákup 
  • zajímavé knižní dárky
  • bonusové slevy pro věrné zákazníky 

 

Specifikace Věrnostního programu

Věrnostní program  je zákaznický bonusový program společnosti Albatros Media a.s., určený zákazníkům internetového obchodu www.albatrosmedia.cz. Jeho cílem je odměnit pravidelné registrované zákazníky obchodu dodatečnými bonusy ve formě zajímavých slev na objednávku nebo věcných dárků a odměn.

 

Pravidla a podmínky

Věrnostní program je určen pouze registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.albatrosmedia.cz a účast v něm je bezplatná. Členství v programu vzniká vyplněním žádosti o zařazení do Věrnostního programu při registraci, kdy zákazník současně získává oprávnění využívat všechny výhody Věrnostního programu.

Žádost o zařazení do Věrnostního programu zvolíte při registraci zákaznického účtu na vaši registrační kartě. Do Věrnostního programu je možné vstoupit také dodatečně, a to změnou údajů ve vašem uživatelském profilu. Při registraci do Věrnostního programu získá každý nový člen jako bonus prvních 30 bodů do Věrnostního programu.

Členem Věrnostního programu může být fyzická nebo právnická osoba, která nakupuje publikace pro vlastní potřebu. 

Členství ve Věrnostním programu nevyžaduje žádné povinné odběry publikací.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit Věrnostní program nebo upravit jeho pravidla a podmínky. V případě ukončení Věrnostního programu bude každý člen informován e-mailem nejméně 30 dní před stanoveným termínem ukončení, tak aby mohl dočerpat případné nevyužité bonusy či nasbírané body.

Člen Věrnostního programu je současně oprávněn kdykoliv ukončit svou účast ve Věrnostním programu. Může tak učinit po přihlášení do e-shopu změnou údajů v uživatelském profilu nebo oznámením prostřednictvím e-mailu na [email protected]. Společnost Albatros Media a.s. následně do 7 dnů ode dne doručení žádosti účast ve Věrnostním programu ukončí.

Všechny body či věrnostní bonusy nedočerpané členem k okamžiku ukončení Věrnostního programu propadají a nejsou provozovatelem nijak refundovány.

 

Princip fungování

Zákaznické konto - body za vaše objednávky 

Každý člen Věrnostního programu získává body za svoje nákupy v internetovém obchodu www.albatrosmedia.cz. Body jsou na konto zákazníka připisovány dle realizovaného objemu objednávek v poměru 1 BOD = 20 Kč hodnoty objednávky. Nasbírané body se sčítají.  

Body jsou připisovány členům Věrnostního programu pouze v případě objednávky jako registrovaný uživatel - tzn. po přihlášení na svůj uživatelský profil. Není možné načítat body dodatečně za objednávky realizované bez registrace. Za knihy objednané jinými způsoby (telefonicky, poštou, faxem, e-mailem, prostřednictvím SMS či osobně) se věrnostní body nepřičítají.

Věrnostní body je možné sbírat již od prvního nákupu po libovolně dlouhou dobu. Informace o aktuálním počtu nasbíraných bodů vidí zákazník po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem v uživatelském menu v sekci Věrnostní program. Zde je možné také detailně sledovat pohyby bodového konta.

 

Věrnostní bonus - věrnostní sleva za realizované nákupy 

Členové Věrnostního programu mají možnost získat speciální věrnostní slevu (věrnostní bonus) za své pravidelné nákupy v internetovém obchodu. Věrnostní bonus je zákazníkům poskytnut dle realizovaného obratu v e-shopu za posledních 6 měsíců, a to formou navýšení základní poskytované slevy. Dle splnění podmínek programu je členům přiznán věrnostní bonus dle níže uvedené specifikace. Veškeré slevy jsou aktivní následující den po registraci.

 

Specifikace věrnostních bonusů: 

standardní bonus - sleva 15% = základní sleva pro členy Věrnostního programu 

stříbrný bonus - sleva 20% = realizovaný obrat 5.000 - 9.999 Kč za posledních 6 měsíců 

zlatý bonus - sleva 25% = realizovaný obrat 10.000 Kč a více za posledních 6 měsíců

 

Čerpání bodů - odměny ve Věrnostním programu 

Členové Věrnostního programu mají možnost vyměnit nasbírané body za odměny dle aktuální nabídky Věrnostního programu. Přehled odměn je možné nalézt po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem v uživatelském menu v sekci Věrnostní program. Zde je možné také provést objednávku vybraných odměn (věcných dárků). Členové programu mohou čerpat svoje body za věcné dárky (uplatnitelné přímo při objednávce knih v e-shopu).

 

Věcné dárky 

Přehled věcných odměn je možné nalézt po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem v uživatelském menu v sekci Věrnostní program v katalogu dárků. Zde je možné také provést objednávku těchto odměn (věcných dárků) formou výběru příslušné odměny při objednávce knih v e-shopu výběrem požadované odměny v nákupním košíku a potvrzením objednávky. Současně bude zákazníkovi blokován z bodového konta příslušný počet bodů odpovídající bodové hodnotě odměny. K odečtu bodů dochází v okamžiku úhrady faktury.

 

Jakékoliv vaše dotazy k fungování Věrnostního programu rádi zodpovíme:

e-mailem na adrese: [email protected] 

telefonicky na čísle: 800 555 513

 

Ochrana dat

Osobní údaje jsou zpracovávány v informačním systému společnosti Albatros Media a.s., pouze za účelem provozování Věrnostního programu. Společnost Albatros Media a.s., ručí za bezpečnost všech údajů a jejich neposkytnutí třetím osobám.

NAPIŠTE NÁM