EN

Sphere a Carte

Věrnostní program je největším univerzálním věrnostním programem svého druhu fungujícím na území ČR a SR, v rámci kterého jsou vydávány karty s logem programu  jak pro zaměstnance, klienty, golfisty, tak pro cizince. Držitelé karet s věrnostním programem Sphere mohou využívat výhody a slevy v širokém spektru oborů. Kompletní informace o programu Sphere card naleznete na http://www.sphere.cz/

Nyní máte jedinečnou možnost získat se speciální slevou 20 % kompletní nabídku knih z produkce Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Domino,  Edika, Egmont, Fragment, Garamond, Kniha Zlín, Management Press, Mladá fronta, Motto, Plus, Vyšehrad, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD. Vybírat můžete ze široké nabídky více než 8000 knižních titulů - od odborné počítačové, ekonomické a jazykové literatury až po zájmové hobby, auto-moto, sportovní, dětské knihy, beletrii, sci-fi a fantasy.

Pro získání slevy stačí pouze zadat EAN kód vaší karty při registraci a okamžitě získáváte možnost nakupovat knihy za speciální ceny. Pro uplatnění slevy je nutné po uložení EAN kódu odhlášení ze svého uživatelského účtu a opětovné přihlášení. Nabízenou slevu není možné kombinovat s dalšími poskytovanými slevami.

V případě, že vlastníte platební kartu s logem Sphere card, která nemá EAN kód, zadejte prvních 8 čísel umístěných (z celkem 16 čísel platební karty) na přední straně karty.

 

Sleva na program CARTE

Zadání slevy CARTE probíhá stejně, jako u programu Sphere card. Informace o programu na www.carte.cz


Galerie

NAPIŠTE NÁM