EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Školy

Klub mladých čtenářů Albatrosu působí na mateřských školách, základních školách a víceletých gymnáziích již více než 45 let. Za tuto dlouhou dobu vychoval mnoho dětských čtenářů, kteří se ke knihám vracejí i v dospělosti. Na rozdíl od jiných, čistě komerčních nabídek pro školy, věnuje Klub mladých čtenářů dlouhodobě pozornost i podpoře výchovy a vzdělávání s důrazem na širokou nabídku titulů vhodných jako doporučená četba pro žáky 1.-9. třídy základních škol i studenty víceletých gymnázií.

Klub mladých čtenářů Albatrosu sdružuje bezmála 3000 škol z celé České republiky. Žáci a studenti mají možnost objednávat si kvalitní moderní i lety prověřené knižní tituly i multimedia prostřednictvím důvěrníků KMČ působících přímo na každé ze škol zapojených do Klubu a to za velice příznivé klubové ceny. Nedílnou součástí práce Klubu mladých čtenářů jsou různé soutěže podporující dětskou fantazii, hravost a zájem o knihy, do kterých se zapojují jak jednotliví žáci, tak i celé třídy a školy.

Klub mladých čtenářů Albatrosu nabízí svým spolupracovníkům z řad učitelů či administrativních pracovníků škol maximální podporu ze strany Albatros Media a.s., provozovatele KMČ, i odměnu za jejich zodpovědnou práci. K dispozici jim je moderní internetový informační a objednávací systém na adrese www.kmc.cz .

Není-li vaše škola doposud v Klubu mladých čtenářů zapojena či máte-li zájem působit jako důvěrník na vaší škole (počet není omezen), kontaktujte nás kdykoliv prostřednictvím kontaktů uvedených zde.

NAPIŠTE NÁM