Školy | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Školy

Klub mladých čtenářů Albatrosu působí na mateřských školách, základních školách a víceletých gymnáziích již více než 45 let. Za tuto dlouhou dobu vychoval mnoho dětských čtenářů, kteří se ke knihám vracejí i v dospělosti. Na rozdíl od jiných, čistě komerčních nabídek pro školy, věnuje Klub mladých čtenářů dlouhodobě pozornost i podpoře výchovy a vzdělávání s důrazem na širokou nabídku titulů vhodných jako doporučená četba pro žáky 1.-9. třídy základních škol i studenty víceletých gymnázií.

Klub mladých čtenářů Albatrosu sdružuje bezmála 3000 škol z celé České republiky. Žáci a studenti mají možnost objednávat si kvalitní moderní i lety prověřené knižní tituly i multimedia prostřednictvím důvěrníků KMČ působících přímo na každé ze škol zapojených do Klubu a to za velice příznivé klubové ceny. Nedílnou součástí práce Klubu mladých čtenářů jsou různé soutěže podporující dětskou fantazii, hravost a zájem o knihy, do kterých se zapojují jak jednotliví žáci, tak i celé třídy a školy.

Klub mladých čtenářů Albatrosu nabízí svým spolupracovníkům z řad učitelů či administrativních pracovníků škol maximální podporu ze strany Albatros Media a.s., provozovatele KMČ, i odměnu za jejich zodpovědnou práci. K dispozici jim je moderní internetový informační a objednávací systém na adrese www.kmc.cz .

Není-li vaše škola doposud v Klubu mladých čtenářů zapojena či máte-li zájem působit jako důvěrník na vaší škole (počet není omezen), kontaktujte nás kdykoliv prostřednictvím kontaktů uvedených zde.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.