EN

Senior pas

SENIOR PASY jsou unikátním projektem Jihomoravského kraje, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let.

Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS.
Nabízené slevy ve výši 5 - 50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy. Společnost Albatros Media a.s. je jedním z partnerů projektu a poskytovatelem zajímavých slev pro držitele karet Senior Pas při nákupu v jejích internetových obchodech. 

Nyní máte jedinečnou možnost získat se speciální slevou 20 % kompletní nabídku knih z produkce Albatros Media a.s.  nabízející pod značkami samostatných nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Egmont, Fragment, Kniha Zlín, Management Press, Motto, Plus, Vyšehrad, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD. Vybírat můžete ze široké nabídky více než 8000 knižních titulů - od odborné počítačové, ekonomické a jazykové literatury až po zájmové hobby, auto-moto, sportovní, dětské knihy, beletrii, sci-fi a fantasy. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý!

Držitelům karet Senior Pas zasíláme slevový kód na vyžádání z našeho zákaznického servisu.

Nabízenou slevu není možné kombinovat s dalšími poskytovanými slevami. Více informací o projektu Senior Pasy naleznete na www.seniorpasy.cz


Galerie

NAPIŠTE NÁM