EN

Rodinné pasy

Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku. Rodinné pasy jsou aktivitou jednotlivých krajů. V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, v kraji Vysočina, v Olomouckém kraji, Pradubickém kraji, Zlínském kraji, Ústeckém kraji a Královéhradeckém kraji. Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma.

Na základě registrace je rodinám (i neúplným tzn. také nesezdaným partnerům a jejich dětem, samoživitelům, osobám mající dítě v péči) vystavena karta Rodinné pasy. Podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji a alespoň jedno dítě do 18 let. Držitelé Rodinných pasů mohou využívat slevy nejen na území celé České a Slovenské republiky a dále v oblasti Dolního Rakouska. Projekt využívá vlastní sítě RP, stejně jako věrnostního programu Sphere card. Kompletní informace o programu naleznete na www.rodinnepasy.cz.

Nyní máte jedinečnou možnost získat se speciální slevou 20 % kompletní nabídku knih z produkce Albatros Media a.s.  nabízející pod značkami  samostatných nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Domino, Edika, Egmont, Fragment, Garamond, Kniha Zlín, Management Press, Mladá fronta, Motto, Plus, Vyšehrad, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD. Vybírat můžete ze široké nabídky více než 8000 knižních titulů - od odborné počítačové, ekonomické a jazykové literatury až po zájmové hobby, auto-moto, sportovní, dětské knihy, beletrii, sci-fi a fantasy. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý!

 

Informace pro držitele karet vydaných před 1.2.2011 (s logem projektu Sphere card)

Pro získání slevy stačí pouze zadat v registraci EAN kód vašeho Rodinného pasu (EAN kód začíná čísly 207 nebo 208) a okamžitě získáváte možnost nakupovat knihy za speciální ceny. Pro uplatnění slevy je nutné po uložení EAN kódu odhlášení ze svého uživatelského účtu a opětovné přihlášení. Nabízenou slevu není možné kombinovat s dalšími poskytovanými slevami. 

Informace pro držitele karet vydaných po 1.2.2011 

Pro získání slevy kontaktujte náš zákaznický servis. Obdržíte od nás speciální heslo slevového kuponu a okamžitě získáváte možnost nakupovat knihy za speciální ceny se slevou 20%. Nabízenou slevu není možné kombinovat s dalšími poskytovanými slevami.


Galerie

NAPIŠTE NÁM