Naše projekty | Albatrosmedia.cz
EN

Naše projekty

Humbook

Cool „lovebrand“ vznikl v roce 2016 jako prostor pro sdílení názorů a zážitků čtenářů young adult literatury. Humbook je součástí komunity, úzce spolupracuje s blogery a je trendsetterem v oblasti YA. Přináší zábavu a informace o knihách, autorech, akcích spojených s YA literaturou prostřednictvím online kanálů a eventů. Humbook má vlastní prodejní katalog pro YA do škol a také každoroční knižní festival HumbookFest pro 2.500 čtenářů. Na HumbookFestu mají čtenáři možnost setkat se s největšími hvězdami světové i české literatury pro YA, užít si celodenní doprovodný program a workshopy, potkat další čtenáře, navázat nová přátelství. 

Knihozem

Knihozem představuje platformu přímé komunikace s rodiči a prarodiči, která vznikla v roce 2018. Úzce spolupracuje s mamablogerkami a doporučuje dětské knihy s garancí záruky kvality po stránce grafiky, obsahu i zpracování. Jednou ročně probíhá v rámci Knihozemě Zásilka z Knihozemě, výběr 12 nejkrásnějších českých a zahraničních knih pro děti ve všech knihkupectvích. Zásilka z Knihozemě putuje nejen do knihkupectví, ale také do dětských domovů, u příležitosti jejího uvedení na trh probíhají i nejrůznější eventy s autory a ilustrátory a spolupráce s knihovnami a se školami.

BOOKO

BOOKO je aplikace pro chytré telefony a tablety, ve které rodiče a děti najdou dětské knihy v interaktivní podobě. Neustále rostoucí knihovna s interaktivními příběhy  přináší obohacené verze oblíbených dětských knih, ke kterým jsme přidali funkce pomáhající rozvíjet čtenářské dovednosti dětí. V aplikaci najdete knížky od největších a nejoblíbenějších dětských nakladatelství v České republice, jako jsou Albatros, Fragment, CPress nebo Edika.

 

   

Storki by Humbook

Fenomén chat fiction přináší novou podobu psaní i novou formu čtení přímo do vašeho telefonu. Jde o příběhy, které mají podobu konverzací ve stylu sociálních sítí nebo esemesek. Vše se odehrává skrze krátké zprávy, které si mezi sebou postavy posílají. S každým ťuknutím se vám odhalí další kousek příběhu. Storki si může číst úplně každý a každý je může také vytvářet. 

 

 

Prémiové knihy

Pronikáme také do segmentu luxusních investičních knih a pro milovníky umění připravujeme pod hlavičkou nakladatelství Valer hned několik speciálních edic:

Luxusní, investiční produkty

  • Kronika první republiky – spojení originální kolekce pamětních medailí spolu s výjimečnou knihou mapující historii první republiky (více informací)
  • Slovanská epopej – nadčasový příběh životního díla Alfonze Muchy, unikátní reprodukce pláten a kvalita tisku (více informací)

Sběratelská edice uměleckých monografií

Limitované edice knih doplněných o luxusní doplněk

Řada bibliofilních vydání známých děl světových klasiků s ilustracemi významných současných výtvarníků

 

Pointa

Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojuje autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami.
Z registrovaných kolegů si autor sestaví tým, knihu představí čtenářům a začne na ni sbírat peníze v předprodeji. Když se to povede, pustí se knižní parta do společného díla.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.