Naše projekty | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Naše projekty

Humbook

Humbook je platforma, která zastřešuje vše kolem young adult knih a sdružuje čtenáře YA literatury. Prostřednictvím webu, sociálních sítí, newsletteru i souvisejících eventů jim poskytuje informace o kni­hách, autorech nebo akcích spojených s YA literatur­ou a také prostor pro sdílení názorů a zážitků. Humbook je mladá, cool značka, je dynamická, má názor, je trendsetterem, je součástí komunity. Vznikla v souvislosti s jednodenním festivalem HumbookFest a těsně před druhým ročníkem v roce 2017 se začala etablovat jako značka zastřešující young adult litera­turu obecně.

Knihozem

Objevujte s Knihozemí svět dětských knih!

V České republice ročně vychází více než 2 000 knižních titulů pro děti. Zorientovat se v nich a vybrat pro své ratolesti ty správné může pro rodiče, prarodiče nebo třeba učitele docela oříšek. Na pomoc je tu Knihozem, průvodce světem dětských knih. Z široké nabídky Knihozem vybírá ty nejlepší. Pomáhá tak rodičům šetřit čas a místo dlouhých nákupů si užívat společné chvíle s rodinou a knihami, které doporučuje Knihozem. Knihozem pomáhá probudit v dětech radost ze čtení i z nových poznatků… Objevujte s námi svět dětských knih!

BOOKO

BOOKO je aplikace pro chytré telefony a tablety, ve které rodiče a děti najdou dětské knihy v interaktivní podobě. Neustále rostoucí knihovna s interaktivními příběhy  přináší obohacené verze oblíbených dětských knih, ke kterým jsme přidali funkce pomáhající rozvíjet čtenářské dovednosti dětí. V aplikaci najdete knížky od největších a nejoblíbenějších dětských nakladatelství v České republice, jako jsou Albatros, Fragment, CPress nebo Edika.

 

   

Storki by Humbook

Fenomén chat fiction přináší novou podobu psaní i novou formu čtení přímo do vašeho telefonu. Jde o příběhy, které mají podobu konverzací ve stylu sociálních sítí nebo esemesek. Vše se odehrává skrze krátké zprávy, které si mezi sebou postavy posílají. S každým ťuknutím se vám odhalí další kousek příběhu. Storki si může číst úplně každý a každý je může také vytvářet. 

 

 

Prémiové knihy

Pronikáme také do segmentu luxusních investičních knih a pro milovníky umění připravujeme pod hlavičkou nakladatelství Valer hned několik speciálních edic:

Luxusní, investiční produkty

  • Kronika první republiky – spojení originální kolekce pamětních medailí spolu s výjimečnou knihou mapující historii první republiky (více informací)
  • Slovanská epopej – nadčasový příběh životního díla Alfonze Muchy, unikátní reprodukce pláten a kvalita tisku (více informací)

Sběratelská edice uměleckých monografií

Limitované edice knih doplněných o luxusní doplněk

Řada bibliofilních vydání známých děl světových klasiků s ilustracemi významných současných výtvarníků

 

Pointa

Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojuje autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami.
Z registrovaných kolegů si autor sestaví tým, knihu představí čtenářům a začne na ni sbírat peníze v předprodeji. Když se to povede, pustí se knižní parta do společného díla.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.