EN

Naše projekty

Humbook

Humbook je platforma, která zastřešuje vše kolem young adult knih a sdružuje čtenáře YA literatury. Prostřednictvím webu, sociálních sítí, newsletteru i souvisejících eventů jim poskytuje informace o kni­hách, autorech nebo akcích spojených s YA literatur­ou a také prostor pro sdílení názorů a zážitků. Humbook je mladá, cool značka, je dynamická, má názor, je trendsetterem, je součástí komunity. Vznikla v souvislosti s jednodenním festivalem HumbookFest a těsně před druhým ročníkem v roce 2017 se začala etablovat jako značka zastřešující young adult litera­turu obecně.

Knihozem

Objevujte s Knihozemí svět dětských knih!

V České republice ročně vychází více než 2 000 knižních titulů pro děti. Zorientovat se v nich a vybrat pro své ratolesti ty správné může pro rodiče, prarodiče nebo třeba učitele docela oříšek. Na pomoc je tu Knihozem, průvodce světem dětských knih. Z široké nabídky Knihozem vybírá ty nejlepší. Pomáhá tak rodičům šetřit čas a místo dlouhých nákupů si užívat společné chvíle s rodinou a knihami, které doporučuje Knihozem. Knihozem pomáhá probudit v dětech radost ze čtení i z nových poznatků… Objevujte s námi svět dětských knih!

   

Storki by Humbook

Fenomén chat fiction přináší novou podobu psaní i novou formu čtení přímo do vašeho telefonu. Jde o příběhy, které mají podobu konverzací ve stylu sociálních sítí nebo esemesek. Vše se odehrává skrze krátké zprávy, které si mezi sebou postavy posílají. S každým ťuknutím se vám odhalí další kousek příběhu. Storki si může číst úplně každý a každý je může také vytvářet. 

 

 

Prémiové knihy

Pronikáme také do segmentu luxusních investičních knih a pro milovníky umění připravujeme pod hlavičkou nakladatelství Valer hned několik speciálních edic:

Luxusní, investiční produkty

  • Kronika první republiky – spojení originální kolekce pamětních medailí spolu s výjimečnou knihou mapující historii první republiky (více informací)
  • Slovanská epopej – nadčasový příběh životního díla Alfonze Muchy, unikátní reprodukce pláten a kvalita tisku (více informací)

Sběratelská edice uměleckých monografií

Limitované edice knih doplněných o luxusní doplněk

Řada bibliofilních vydání známých děl světových klasiků s ilustracemi významných současných výtvarníků

 

Pointa

Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojuje autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami.
Z registrovaných kolegů si autor sestaví tým, knihu představí čtenářům a začne na ni sbírat peníze v předprodeji. Když se to povede, pustí se knižní parta do společného díla.

NAPIŠTE NÁM