Knihkupectví a knihovny | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Knihkupectví a knihovny

Tituly všech nakladatelství společnosti Albatros Media a.s. jsou v České republice exklusivně velkoobchodně distribuovány knižní distribucí DISTRI.CZ provozovanou společností Albatros Media a.s. Registrovaným (smluvním) odběratelům dodává DISTRI.CZ objednané zboží do jednoho pracovního dne od přijetí objednávky přímo na adresu jejich provozovny. Zákazníkům je k dispozici plně automatický vyhledávací a objednávací internetový informační systém na adrese www.distri.cz .

Každý měsíc je velkoobchodním zákazníkům rozesílán měsíčník Novinky DISTRI.CZ, kterým jsou informováni nejenom o všech titulových novinkách, ale též o všech speciálních akcích daného období.

Nejste-li doposud registrovaným (smluvním) odběratelem Albatros Media a.s. , kontaktujte v případě vašeho zájmu o dodávky titulů našich nakladatelství do vaší maloobchodní prodejny nebo knihovny v České republice naše obchodní zástupce v regionech nebo obchodní oddělení.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.