EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Klub pevného zdraví VZP ČR

Klub pevného zdraví VZP ČR nabízí výhody a slevy pro své členy - nyní i na Albatrosmedia.cz!

Přes deset let fungování, téměř 1,2 milionu členů, desítky bonusů a slev - to je Klub pevného zdraví VZP ČR. Díky členství v klubu můžete využívat finanční příspěvky z fondu prevence VZP ČR na očkování, cvičení a masáže, slevy na cestovní pojištění, cvičení pro těhotné a mnoho dalších výhod, mezi něž patří nyní i sleva na knihy v našem e-shopu Albatrosmedia.cz. Klub pevného zdraví má stovky smluvních partnerů, a to ve Vašem regionu i po celé ČR, kteří nabízí slevy na produkty a služby. Podmínky členství v Klubu pevného zdraví, výhody pro členy, seznam všech partnerů a přehled příspěvků najdete na http://www.klubpevnehozdravi.cz/.

Nyní máte jedinečnou možnost získat se speciální slevou 25 % kompletní nabídku knih z produkce Albatros Media a.s. v nabídce našeho e-shopu. Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz (www.albatrosmedia.cz) to je široká nabídka více než 7000 knih pro děti i dospělé přímo od vydavatele. Internetové knihkupectví nabízí kompletní produkci nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Domino, Edika, Egmont, Fragment, Garamond, Kniha Zlín, Management Press, Mladá fronta, Motto, Panteon, Plus, Vyšehrad, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize. Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu - aktuální bestsellery i klasické knižní hity najdete vždy na www.albatrosmedia.cz. Ke každé objednávce získáte knižní dárek. Navíc ke každému nákupu nad 800 Kč získáte poštovné zdarma.

Pro získání slevy musíte být klientem VZP ČR a současně je potřeba být registrovaným členem Klubu pevného zdraví. Po registraci do programu okamžitě získáváte možnost nakupovat knihy za speciální ceny se slevou 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu. Více info na: http://www.klubpevnehozdravi.cz/.

 

NAPIŠTE NÁM