EN

Klub pevného zdraví VZP ČR

Klub pevného zdraví VZP ČR nabízí výhody a slevy pro své členy - nyní i na Albatrosmedia.cz!

Přes deset let fungování, téměř 1,2 milionu členů, desítky bonusů a slev - to je Klub pevného zdraví VZP ČR. Díky členství v klubu můžete využívat finanční příspěvky z fondu prevence VZP ČR na očkování, cvičení a masáže, slevy na cestovní pojištění, cvičení pro těhotné a mnoho dalších výhod, mezi něž patří nyní i sleva na knihy v našem e-shopu Albatrosmedia.cz. Klub pevného zdraví má stovky smluvních partnerů, a to ve Vašem regionu i po celé ČR, kteří nabízí slevy na produkty a služby. Podmínky členství v Klubu pevného zdraví, výhody pro členy, seznam všech partnerů a přehled příspěvků najdete na http://www.klubpevnehozdravi.cz/.

Nyní máte jedinečnou možnost získat se speciální slevou 25 % kompletní nabídku knih z produkce Albatros Media a.s. v nabídce našeho e-shopu. Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz (www.albatrosmedia.cz) to je široká nabídka více než 7000 knih pro děti i dospělé přímo od vydavatele. Internetové knihkupectví nabízí kompletní produkci nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Egmont, Fragment, Kniha Zlín, Management Press, Motto, Plus, Vyšehrad, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize. Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu - aktuální bestsellery i klasické knižní hity najdete vždy na www.albatrosmedia.cz. Navíc ke každému nákupu nad 800 Kč získáte poštovné zdarma a nad 1000 Kč získáte zdarma knižní dárek.

Pro získání slevy musíte být klientem VZP ČR a současně je potřeba být registrovaným členem Klubu pevného zdraví. Po registraci do programu okamžitě získáváte možnost nakupovat knihy za speciální ceny se slevou 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu. Více info na: http://www.klubpevnehozdravi.cz/.

 

NAPIŠTE NÁM