Ikea | Albatrosmedia.cz
EN

PRO OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO PONDĚLÍ  17. 12. GARANTUJEME EXPEDICI DO VÁNOC!

Všem členům IKEA FAMILY karty nabízíme exkluzivní slevu 25 % a poštovné zdarma na všechny tituly v internetovém knihkupectví www.albatrosmedia.cz.

 

Jak uplatnit slevu IKEA FAMILY?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů na www.albatrosmedia.cz

Při objednávce zadejte slevový kód IKEA18AM do pole "Slevový kód" a klikněte na tlačítko "Použít".

Získáte slevu 25 % a poštovné zdarma. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz společnosti Albatros Media a.s. - to je široká nabídka více než 7000 knih pro děti i dospělé přímo od vydavatele. E-shop nabízí kompletní produkci nakladatelství Albatros, Bizbooks, B4U Publishing, Computer Press, Cooboo, Cpress, Edika, Egmont, Fragment, Kniha Zlín, Management Press, Motto, Plus, XYZ a projektu Edice ČT.

Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu - aktuální bestsellery i klasické knižní hity najdete vždy na www.albatrosmedia.cz


Galerie

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.