EN

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství Fragment. Dlouhodobě patří k nejvýznamnějším nakladatelům v České republice a od prosince 2014 je součástí mediální skupiny Albatros Media a.s.

Za dobu svého působení uvedlo na knižní trh přes 2700 titulů. Každoročně je to přes 200 novinek pro celou rodinu od leporel, přes populárně-naučnou literaturu, beletrii pro všechny věkové skupiny až po odborné tituly a učebnice. Čtenářům přináší tituly jak od dobře známých či bestsellerových českých a zahraničních autorů (např. Zdeněk Svěrák, Václav Čtvrtek, Zdeněk Miler, Josef Lada, Helena Zmatlíková, Christopher Paolini, Suzanne Collinsová, Rick Riordan, Chris Colfer, Joelle Charbonneau, Leigh Bardugo a další), tak také od mladých nadějných autorů (např. Sandra Vebrová, Lenka Dostálová, Martin Bečan aj.).

Mezi zavedené a široce oblíbené bezpochyby patří tituly „v kostce", edice kapesních cizojazyčných slovníků a v posledních letech především knihy pro čtenáře žánru young adult. Nejúspěšnějšími tituly nakladatelství jsou aktuálně série Země příběhůAleaMagnus ChaseApollónův pádŠest vran a Časodějové.

 

NAPIŠTE NÁM