B4U Publishing | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

NAKLADATELSTVÍ B4U PUBLISHING se zaměřuje zejména na literaturu pro děti a mládež, především pak na původní autorské projekty ve spolupráci se zajímavými českými i zahraničními ilustrátory. Jednotlivé knižní tituly v sobě propojují důraz na výtvarnou podobu a netradiční formu s neotřelým tématem a interaktivitou.

Nakladatelství se strategicky zaměřuje na prodej titulů do zahraničí. Mezi partnery, kteří vydávají knihy B4U Publishing, se řadí mnoho významných světových nakladatelských domů včetně Penguin Random House, La Martiniere Groupe (Francie), Hachette (Francie), Sterling Publishing (USA), Quarto Group (USA), National Geographic, De Agostini Editore (Itálie) a mnoho dalších. Tituly nakladatelství jsou úspěšné také na českém trhu, o čemž svědčí několik nominací na cenu Magnesia Litera a stejně tak několik získaných cen za původní knihy pro děti - Zlatá stuha. Knihy nakladatelství B4U Publishing byly již přeloženy do 23 jazyků a prodávají se ve 28 zemích světa.

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.