EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Jeff Kinney konečně zavítá do Prahy!

Jedinečnou možnost setkat se osobně s Jeffem Kinneym budeš mít už 5. prosince 2017 od 16:30 do 19:00 v rámci uzavřené besedy v kině Cinema City Slovanský dům (sál č. 2) . Lístky na akci můžeš koupit na Ticketstream. Kromě zajímavé besedy nejen o malém poseroutkovi tě čeká spousta zábavy a možná přijde i Mikuláš se sladkou nadílkou! A navíc ti Jeff Kinney podepíše nový, dvanáctý díl Deníku malého poseroutky - Výprava za teplem, který dostaneš ke vstupence na akci zdarma.

Vstupenky na akci seženeš za 229 korun a můžeš vybírat mezi klasickou (obsahuje dárkový balíček s novinkou Výprava za teplem) nebo vstupenku 1 + 1 (pro děti do 14 let + dospělý doprovod zdarma a jeden dárkový balíček s novinkou Výprava za teplem).

Od 19:30 do 21:00 máš pak možnost nechat si Jeffa podepsat do knih na veřejné autogramiádě v Paláci knih Neoluxor na Václavském náměstí v Prazev. 


Halina Pawlowská a zoufalá?

Spisovatelka, scenáristka, moderátorka a bavička Halina Pawlowská je synonymem dobré nálady a humoru, jehož hlavní hrdinkou bývá nezřídka ona sama. Čtenáři se jejími historkami v knižní podobě pobavil...

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!