EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

STAR WARS: Pixelové samolepky

kolektiv


Vpusťte Sílu do svého světa!
Jste fanoušky fenoménu Star Wars™ a milujete vše, co se s touto kultovní ságou pojí? V rukou právě držíte knihu, jaká na českém trhu ještě nebyla – knihu, jež obsahuje pixelové samolepky, které vám umožní sestavit své vlastní, originální vzory. Mistr Yoda, droidi, vesmírné lodě – dohromady zde naleznete až 15 populárních motivů. Lepte, zdobte a… nechte se unést SÍLOU PIXELŮ!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 16
EAN 8594050423053
Datum vydání 23.03.2017
Věk od 7
Formát 205x290 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Star Wars
Hmotnost 0,25
Typ Kniha - omalovánky
Vpusťte Sílu do svého světa! Jste fanoušky fenoménu Star Wars™ a milujete vše, co se s touto kultovní ságou pojí? V rukou právě držíte knihu, jaká na českém trhu ještě nebyla – knihu, jež obsahuje pixelové samolepky, které vám umožní sestavit své vlastní, originální vzory. Mistr Yoda, droidi, vesmírné lodě – dohromady zde naleznete až 15 populárních motivů. Můžete si vybrat ze samolepek ve třech velikostech: • Malé, vhodné k nalepení na telefony, tablety, hrníčky nebo notebooky, • střední, pro vytvoření vzorů na nábytku, dveřích nebo stěnách, • velké, pro vytvoření velkolepého obrazu Dartha Vadera. Lepte, zdobte a… nechte se unést SÍLOU PIXELŮ!

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!